tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

Veikals Tukumā Pils ielā "Figūra "

::Notikumi::

Māmiņa ar mazu bērnu ratiņos .  23. jūlijs. 2009  122 piebildes

Jūs jau droši vien skatījāties raidījumu LNT 20.07.09. Tautas balss , kur bija sižets par to kā šī veikala saimniece dzina mani laukā no veikala ar bērnu ratiņos . Un pats šokējošākais bija tas , kad atteicos izbraukt no veikala viņa izsauca PP , un ko jūs domājat kāds bija viņas abloms kad policisti , nu baigi normālie cilvēciņi to mēr strādā Tukuma PP, teica ka viņai nav nekādu tiesību tik stulbi un tizli rīkoties , es varu braukāt pa veikalu kaut visu dienu ar savu bērnu ratiņos .
Gribu pievērst visu tukumnieku uzmanību uz šo veikalu kas pieder tik stulbiem un nesaprotošiem cilvēkiem , kas domā kā mans sīcis saplēsīs un sazin vēl ko sadarīs viņu ne visai izcilā piparu bodē , man kauns par tādiem saimniekiem kas nav mācījušies saprast cilvēku ētiskās puses , kas tikai trīc par katru santīmu ko viņiem ienes , nu jau var teikt ka arī vairs nenesīs nevienu santīmu tajā pretīgajā veikalā .

 

Komentāri (122):

1. vasils

7/23/2009 15:04:01

Es ceru kā tā ne visai gudrā saimniece dabūs no tiesību sarga , un viņai liks samaksāt paprāvu naudas sodu par dzimumu diskrimināciju un turpmāk viņai nespīd nekāds normāls veikals Tukumā atvērt , jo to vienkārši mēs tukumnieki ignorēsim . Lai veicas , khe khe khe

2. Liene Baltiņa

7/23/2009 15:32:29

Pilnīgi piekrītu!!!!

Gribējās man kleitu nopirkt, bet pārdevēja ar savām stulbajām piezīmēm par manu figūru, ka man nederēšot utt. Pati zinu, ka neesmu nekāda slaidā, nēsāju 40 izmēru. Bet tā kleita arī bija 40 izmērs un pielaikojot man tā bija nedaudz par lielu un griezos pie pārdevējas pajautāt mazāku izmēru, pārdevēja tik vien noteica, ka 38 es nu gan neiespīlēšoties. Biju vienkārši šokā no tādas attieksmes!!! Neiesaku iet uz tādu veikalu, kur apkalpošana vienkārši šausmīga!!!!

3. parasta pircēja

7/23/2009 16:24:04

ko lai saka par pārdevēju ka pašai saimniecei tāds mūlis vienmēr ka prasās pēc pusķieģeļa

4. Irēna

7/23/2009 18:04:21

ļoti iedomīgas pārdevējas strādā šajā veikalā.
Uzreiz rodas mazvērtības komplekss, pārkapjot veikala slieksni.
Pārdevēj, nolaidies uz zemes, būs vairāk pircēji!

5. Es pats

7/23/2009 18:11:06

Māmiņa ar mazu bērnu ratiņos vismaz būtu nedaudz virs sava zemā attīstības līmeņa pacēlusies un nelietojusi nevietā neizprotamus žargonvārdus kā "ABLOMS", "STULBI UN TIZLI", "PIPARU BODĒ"+ varēja pieturzīmes salikt...secinājums: kāds pircējs- tāds veikals...
a padomājiet, ja "nēsāju 40 izmēru" izdomās 38 izmēru uzvilkusi pieliekties vai pietupties- kas kompensēs saplēsto kleitu

6. Liene Baltiņa

7/23/2009 18:20:48

Pirmo reizi jau neiepērkos, jo es zinu kad varu pietupties, kad ne!
Mani aizskāra šī veikala pardevējas, teiksim,rupjā attieksme pret pircēju!
Pārdevējam ir jāiesaka, nevis jāatsaka pircējam. Un pats galvenais pārdevējs nevar apspriest pircēja augumu, izskatu utt. Jo es uzskatu, ja tāda ir attieksme pret pircēju, tad pārdevējs nav savā vietā un jāmeklē cita nodarbe.

7. tukumnieks to Es pats

7/23/2009 20:56:51

Nu zini ko , tu latviešu valodas eksāmenu varēji likt skolā , tā māmiņa ļoti saprotoši runā , un te tev nav nekāda daiļlasīšanas vieta kur savu intelektu parādīt , te visi močī pa lietu un gruzī virsū tam debīlam veikalam kur jaunās māmiņas ar saviem sīčiem negrib ielaist , atradies te viens vai viena , ta hvz kas , mācīs te kā jārunā

8. Es pats

7/23/2009 21:11:01

tukumnieks
jā, tev ar to gramatiku tik pat švaki kā autorei- laikam vienas ģimenes locekļi

9. tukumnieks

7/23/2009 21:23:27

Es pats

Te neiet runa kurš kur komatus liek , te iet bazars par stulbāko veikalu Tukumā kur uz durvīm uzlīmēta hvz kāda nesaprotama zīme kas aizliedz iebraukt ar bērnu ratiņiem , tātad tu tur vari iejāt ar zirgu , tādas zīmes tur naf

10. mierpilsoniitis

7/24/2009 7:23:54

taatad man ar buus jaaiet ietesteet tas veikals,man jau patiik taadas paardeveejas.a ko tur tajaa sharashkaa tirgo,varbuut nemaz nav veerts vilkties?

11. Incha

7/24/2009 8:22:21

Diemžēl pats sižetu neredzēju bet stāsta, ka esot bijis jautri

Ruņājot par jaunajām māmiņām kuras tiek gaidītas katrā Tukuma veikalā man ir izveidojies savs priekšstats.
Manuprāt jaunās māmiņas ir viena ļoti izdevīga pircēju grupa, kuras dienām klīst pa pilsētu un siro pa veikaliem. Piedevām visbiežāk Viņām pat ir lieka naudiņa ko ziedot kādam prieciņam. Es jau saprotu ka daudzos veikalos iebraukšana ar ratiem ir apgrūtināta, vai pat neiespējama un tur neko nevar izdarīt. Var jau būt, ka smaržu un apģērbu veikalos jaunās māmiņas neviens negaida.
Bet padomājiet, cik bērnu veikalos Tukumā var iebraukt ar ratiem?
Laikam normāli tikai RIMI
Parasti Tevi gaida mistisks pakāpiens, otrais stāvs, 3 durvis ar atsperēm vai kāds cits šķērslis.

Runājot par konkrēto tēmu ir skaidrs, ka ir necilvēcīgi aizliegt iebraukt ar ratiem veikalā. Vēljovairāk mēs tomēr dzīvojam mazpilsētā kur viens otru pazīst un zin mazo bodīšu saimniekus.

Ja ir vēlme krīzes laikā pamācīt uzvesties saimnieku, tad jāpiesaka Boikots veikalam. (tik neaizmirstiet, ka tas nav vienīgais Violas veikals)

Par cilvēcīgo attieksmi no saimnieces Tukumā klīst arī stāstiņi kā izrīkojas ar tiem pašiem darbiniekiem. Atļaušos stāstu nestāstīt, jo uzreiz būs zināms no kuras pueses šis stāsts nāk.

Bet tas viss ir štrunts
Labāk priecājaties par jaunajiem rotaļu laukumiem!

Paldies Pilsētai!

12. kaspars

7/24/2009 8:41:55

par latviešu valodas likumiem var iestāties, bet labāk būtu lietderīgi enerģiju tērēt - Latvijas, kā valsts, atveseļošanai!!!
Ja Latvija nebūs ekonomiski stabila, tad drīz vien latviešu valoda arī nebūs. Mūsu mazbērni varēs runāt tik pat bagātā latviešu valodā, kā tagad runā romu tautības pārstāvji.
Lai vecias un priecīgu nedēļas nogali.

13. Limits

7/24/2009 9:21:17

ar ratiem iekšā nelaiž arī stulbās kazas no DIVI PLUS rumi veikalā...

14. tukumniece

7/24/2009 10:13:54

Par pārdevājām šajā veikalā neko sliktu nevarēšu pateikt, tieši otrādāk ir ļoti laipnas, bet smaržas gan nevienam tur neieteikšu pirkt. Divas reizes esmu tur nopirkusi smaržas kuru cena bija 60 Ls, kurām noturība jau pēc stundas bija nemanāma....., bet pērkot tādas pašas smaržas citviet, aromāts ir noturīgs.

15. Gunārs

7/24/2009 10:32:04

Nu skaties tam visam no citas puses! Lielākā daļa to drēbju tiek ievestas no Turcijas. Diemžēl Turcija ir zeme, kurā var nopirkt visu t.sk. D&G; Armani u.c. smaržas par nu ļoooti zemiem cipariņiem. Tāpat ir ar brendu drēbēm (šaubas vai tik LV nav 80% no Turcijas). Vienīgā lieta- tur uz tirgu pirktie brendi nav pat blakus oriģinālam stāvējuši!
Nesaku ka Tukumā tādus tirgo- nezinu. Taču iespēja pastāv! Starpcitu brendus aizstāv likums un ja nemaldos tad par plaģiāta izplatīšanu arī ir kriminālatbildība.

16. orn23

7/24/2009 10:32:44

5. Es pats
2009.07.23. 18:11:06

Māmiņa ar mazu bērnu ratiņos vismaz būtu nedaudz virs sava zemā attīstības līmeņa pacēlusies un nelietojusi nevietā neizprotamus žargonvārdus kā "ABLOMS", "STULBI UN TIZLI", "PIPARU BODĒ"+ varēja pieturzīmes salikt...
-----------------------
neizprotami vaardi tev!? nu dumikjis pats tu esi! te tev nav nekaada pareizrakstiishanas stunda!saprat? vai tomeer nee? laikam nee..taadi lemeshi kaa tu,diezvai.ir jaaraksta daudzmaz par teemu,ja gribi rakstiit,nevis par kautko galiigi preteejo.
un stipri shaubos vai pasham tev nav taadi vaardi naakushi aaraa no paaksts(tev dumikjim paskaidroshu: mute taa ir tava smirdiigaa).necakareejies klaat kur nevajag.skolotaajs te atradies..meesls!

17. arī māmiņa

7/24/2009 11:53:24

Nu no šitā veikala, mani burtiski izmeta ar visu bērnu jau divi gadi atpakaļ. Tas ,,bezpriģels" tur valda jau kopš veikala atvēršanas. Bet tas pazemojums, ko dabūju izbaudīt --tas bij kaut kas neiedomājams. Es tur savu kāju vairs nesperu- fui, fui, fui!!!!- tādu pašu preču klāstu un vēl labāku un lētāku var nopirkt jebkurā citā līdzīgā veikalā.
Anete , Tu ir malacis, ka spēji pārliecināt ,, Tautas Balsi" atbraukt uz Tukumu. Tai reizē arī zvanīju viņiem un stāstīju savu bēdu stāstu.

Savulaik ,,Gerkenā" arī neļāva braukt ar ratiņiem. Amixā --tai utenī arī stāv zīme- ,,Mīļās māmiņas ar bērnu ratiņiem , lūdzu iekšā nebraukt."-kruta -ne ! šitām bodēm novēlu pēc iespējas ātrāk pazust vispār no Tukuma un citām pilsētām.

18. ta ir

7/24/2009 12:12:11

smaržas kuru cena bija 60 Ls, kurām noturība jau pēc stundas bija nemanāma....., bet pērkot tādas pašas smaržas citviet, aromāts ir noturīgs.

pilnigi piekritu pa tam smaržam!!!
Runajot par situaciju kopumā,tad protams žel,ka tā notiek,bet es domaju,ka tai saimniecei pa šitiem daudziem gadiem ir "savie" pirceji,kurus viņa labprat gaida sava veikalā,bet pa dažam māmiņam diez vai viņa raudas!
Skumji,bet fakts!

19. DzintarsP

7/24/2009 12:37:39

Saku LIELU paldies tik uzņēmīgai jaunajai māmiņai!
JO, ja mēs katrs būtu kaut mazu drusciņ uzņēmīgāki šajā jomā, tāda krīze kāda ir šobrīd nebūtu ( ne tik dziļa).
Pret šādu uzņēmību nestāvētu nekas un daudzi kas izmanto likuma nepilnības, valsts institūciju neizlēmību un t.t. neuzdrīkstētos pat ne tā padomāt.

20. brexe

7/24/2009 12:40:10

Figūrā ar saviem ratiņiem vēl neesmu bijusi,bet bij štuks iet pačolēt uz Calvin Klein"Euphoria"smaržām..Ja arī mani dzīs ārā,tad nu nepirkšu ar..Pff..pasūtīšu,lai atved no Rīgas,bet savu bērnu(zīdaini)netaisos dēļ kkādas pārgudrās madāmas laukā ratiņos atstāt!

Ā..khe khe vasil čaviņ..sen nav manīts!

21. brexe

7/24/2009 12:49:35

Ja par smaržām iet runa,nez man ir Calvin Klein Obsession Night kuras ar pirku sev mīļajai(dāvināju)Z-sv. pa 50LVL Smaržu kvalitāte ir diezgan laba..
Tagad gribās tās pašas firmas Eiforiju..Tik mazāku pudelīti,jo lielo somā nēsāt ir tīrās šausmas..Nesen biju blakus veikalā Silverī(kā zināms tai pašai madāmai vien pieder)ar visiem ratiem,Iveta-pārdevēja laipni palūdza,lai nebraukāju pa visu bodi(smuka spīdīga grīda),bet atstāju ratiņus..Nju vismaz cilvēcīgi

22. vasils

7/24/2009 13:04:35

Lasot te dažus komentus var saprast ka cilvji ir tā kā nobijušies no tām cilvēku diskriminējošajām zīmēm uz veikala durvīm kuras tur atrodas nelikumīgi , un tātad māmiņas ar sīčiem baidās tur iekšā iebraukt , man ir ļoti liels prieks ka atradās viena ļoti skaista un gudra jaunā māmiņa kas to "skaisto " vaikala īpašnieci pasūtīja uz poda , tas tikai priecē Es domāju ka ļoti daudzi tukumnieki ir vīlušies veikalos kas pieder šitai necilvēcīgai būtnei , un kā viņus apkalpo, un kā uzbrauc pati veikala saimniece virsū , un ļoti ceru ka viņu ienākumi ļoti drīz kritīsies vēl vairāk , un tad varbūt tiem saimniekiem kas domā ka ir Tukuma paši krutākie biznesmeņi nāktos nevis braukāt ar lepniem BMW vai AUDI un dzīvot kā nierēm pa taukiem , bet arī saprast ko nozīmē ētikas normas un ka katrs pircējs ir zelta vērts .
Šitas kantoris nekad Tukumā neatvērs vēl kādu veikalu , jo tik stulbus un neizglītotus biznesmeņus redzu pirmo reizi , gods un slava jums ir zudusi , to zina visa Latvija , ka Tukumā ir veikals " figure" , kur jaunās māmiņas ar saviem bērniņiem vienkārši brutāli dzen laukā

23. tukumnieks

7/24/2009 13:10:40

Iesaku visām māmiņām kas dzīvo Tukumā speciāli braukt uz Silver un Figure veikaliem , braukāt pa viņiem kamēr apnīk , jo neviens likums to neaizliedz , nu ko noliksim vienreiz pie vietas tos pretīgos un netaisnīgos veikalus kuri izdomā zīmes salikt ka varbūt arī veikalā nedrīkst ienākt zilonis ,,,,,

Vienreiz tā patvaļa un cilvēku diskriminācija ir jāizbeidz !!!!

24. tukumniece..mamma dubultā:)

7/24/2009 13:19:16

Ha ha laba ideja..
Sāksim protestu pa visām bodēm(Figūra,Silvers),kas pieder šai dāmītei..Arī Randā augšā bērnu veikals..šai tā pat ir "lieli"ienākumi sakarā ar šo veikalu Jo lielākie pircēji itkā ir vecāki ar ratiņiem..Un kur prāts stellēt bērnu veikalu 2stāvā..?
Pat Žizņevskis pie prāta ķēries,un pārvietoja savu bērnu nodaļu no 2uz 1stāvu tai Vejmārā.. Lai es varu ar savu sīci iebraukt..Jo esmu potenciālā pircēja!Moš tā madāma Figūrā,uzskata ka mammas ir pelēkas peles,kuras sēž mājās pamperu kaudzēs...??Ka nepucējās,un nemālējās..?Nav vajadzīgi jauni modes aksesuāri..?Maldās ..

25. anita

7/24/2009 13:27:38

Nesen iegāju veikalā Silvers, lai iegādātos auskariņus.Veikalā vēlējos atstāt vismaz 50-60 ls, taču pārdevēja nebija atraujama no savām privātajām telefona sarunām. Tās bija divas un sekoja viena otrai. Par potenciālo pircēju viņai nebija ne vismazākās intereses. Tā es, nesagaidījusi pietiekami jauku apkalpošanu, nolēmu savu naudu atstāt citā veikalā. Viola, izdariet secinājumus!

26. saule

7/24/2009 13:28:03

šīs īpašnieces veikalos nedrīkst pirkt zeltu,galīgs mēsls, plīst uz nebēdu,bet naudu gan prasa pa pilnu klapi.pie tam vēl centra veikalā ir viena vīzdegunīga pārdevēja,kura iedomājās,ka ir pasaules naba un kura par zeltu vispār neko nezi.liekas ka sauc Diāna.sviests.sen jau iepērkos citur

27. tukumnieks

7/24/2009 13:43:14

tukumniece..mamma dubultā @ anita @ saule

Jums ir ļoti pareiza pieeja pie šiem veikaliem , ir tāda paruna : nekad nekod pirkstā savam maizes devējam . Šitie veikalu saimnieki to nesaprot , jo katrs pircējs ir zelta vērts , un pilnīgi piekrītu ka māmiņas ar bērniem ir vienas no lielākajām potencionālajām pircējām , arī viņām ir naudiņa un arī viņas grib izskatīties skaistas un pievilcīgas , un kas var būt jaukāks par to lai māmiņa ar savu bēbi mierīgi bez stresa, nevis ik katru minūti skraidītu pie durvīm un uztrauktos vai ar sīci viss kārtībā , izvēlētos sev kāroto preci un arī to nopirktu .
Es domāju ka visi viņu veikali drīz vilks uz bankrotu , to arī novēlu - jo tik pretīgi attiekties pret savu pircēju nedrīkst , lohi viņi ir točno

28. Aha

7/24/2009 13:49:12

re, re padot tik bābām- perētājvistām atbilstošu tēmu- tās aizkladzinās visu forumu viņas
p.s. perētājvista- sieviete, mājsaimniece pēc 30

29. tukumnieks

7/24/2009 13:55:51

to Aha

Ko tu tur muldi, neiet runa par vecmeitām , bet gan par normālām jaunām māmiņām , kurām nav pat vēl 22, ja sīcis ir pēc 25 tad pavisam cita runa kas točno velk uz perētājvistu , khe klhe

30. Garamgājējs

7/24/2009 14:22:57

Dažas māmiņas staigā pa veikalu ar ratiņiem, kuros netīši iekrīt, kāda veikala prece. Protam pie kases aizmirst samaksāt. Tāpēc ari veikalos to māmiņu dēl, kas aizmirst samaksāt, negrib redzēt nevienu jauno māmiņu ar ratiem, kas arī godīgi par visu samaksā. Un tas ir skumji.

31. tukumnieks

7/24/2009 14:32:05

to Garamgājējs

Nu tad lai tos veikalos liek apsargus kas visu sargā un pēta , blē kāds sakars tur vispār ir šim visam , losis tu esi token

Vot ieej super neto , tev tur aizdomīgam visu laiku sargs staigā līdzi, un apsargā jo viņai viens ratos bet septiņi līdzi nāk bet miermīlīgai māmiņai ar sīci ratiņos pat virsū neskatās

32. Incha

7/24/2009 15:03:34

Par aizlieguma zīmēm

Reiz viens paziņa jautāja, Vai es vispār esmu dzīvē redzējis, kad kāds apmeklētājs ar diviem lieliem un nevaldāmiem Dogiem grib ienākt veikalā?
Skaidrs, ka neesmu.
Bet zīme uz durvīm ir. Šī zīme dod kādam neizglītotam apsargam tiesības no veikala izdzīt pensionāru ar kaķvedīgu sunīti padusē.

Gribu teikt ka atkal pierādās fakts, ka cilvēki
1. Izdomā problēmu kura VARĒTU rasties
2. Izmisīgi cīnās ar izdomāto problēmu.

Tad labāk uzlikt uz durvīm kad nemazgājušies bomži, kuri ar savu smaku pārsniedz normu un bojā gaisu - nevar ienākt veikalā.

piedodiet par necilvēcību

33. xxx

7/24/2009 15:12:14

Pilnīgi piekrītu par šo veikalu-galīgi garām. Rīgā normālos veikalos pārdevējas pat plauktus,kuri uz ritentiņiem pastumj mala ,lai ar ratiņiem varētu izbraukt. Tukumā un vēl pietam šajā veikalā to nesagaidīt, ka pārdevēja izturēsies cilvēcigi. Pašas jūtās tās krutākas un degunus tik gaisā tur, kaunējušās būtu par savu attieksmii pret cilvēkiem.
Māmiņa malacis, ka sasparojās un parādīja visai Latvijai šā veikala patieso rīcību pret pircējiem.
Es jau šajā veikalā sen neiegriežos, nav tā vērts....

34. tukumnieks to Incha

7/24/2009 15:15:34

Pilnīgi pareizi , bet pats trakākais visā šajā lietā ir tas ka cilvēki tās zīmes pat respektē , nesaprotu kur tik bailīgi viņi ir , visas zīmes ir nelikumīgi uzstādītas , viņas jau sen bijs jāignorē

35. brr

7/24/2009 20:06:18

AMIXā cita štelle... Tas nav priekš biznesa! Tur kautko mazgā!

36. aģents 007

7/24/2009 20:11:32


Ptfu, ne tur pirmīt ieliku to tekstu.
normālās valstīs ģimenes ar bērniem un vēl ratiņos veikalos ir prioritāte... Jo tur cilvēks (konkrēti veikalnieks) domā ar galvu, lai labi viņa biznesam, gan apmierināts klients.
Lošu bars Latvijas veikalnieki, ieskaitot ,,Figure" īpašnieci, kura vienk. nedraudzējas ar galvu. Neticu, ka viņai ir bērni.
Es tur visas tās kazas darba atlaistu

37. lailux

7/24/2009 22:45:05

Man gan pārdevējas Figuras veikalā vienmēr ir laipnas un atsaucīgas. Nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Bet par tiem ratiņiem gan veikala vadītājai fui. Nu tā nedrīkst būt.

38. Joksis

7/24/2009 23:04:07

Es pats
Tu esi baigais LŪZERIS!!!

39. Pelēkā pele

7/25/2009 14:49:18

Kādu laiku atpakaļ iegriezos šajā veikalā. Gribēju noskaidrot cenu smaržām-pārdevēja laipni paskatijās un teica-"Jūs tak nepirksiet..."".
Kādēļ nē-man vienkāršam pircējam -varbūt vairāk naudas smaržām nekā jums pārdevējām. Izskats un statuss sabiedrībā-šajā veikalā ļoti tiek novērtēts.
Pelēkai pelei vairs nemaz negribās iet uz šo veikalu.Un kur nu vēl mammas ar bērniem un vēl ar ratiem-jums tak nav naudas(tā domā pādevējas)-tādēļ nebojājiet inventāru un savu laiku....
Stulbi.

40. murr

7/26/2009 22:19:00

Es uz to veikalu iepirkties neeju, jo tiesam, kad ieeju pa durvīm pārdevējas ta nopēta un man tas tracina ārā, ka nevaru kā cilvēks iepirkties un sameklēt ko veelos. Biju dzirdējusi daudz ko. Man draudzenes ir saskārušās ar to, ka viņas vienkārši pasuuta triis mājas tālāk dēļ tā, ka redz, viņam tur neesot ko meklēt. Vēl ir bijis gadījums, kad cilvēks pavecs, varbūt tāds neīsti pieklājīgi apgērbies bija iegājis veikalā un pārdevējas so brutali padzina, jo redz tāam tur neesot ko meklēt! Bet varbuut cilvēks gribēja nopirrkt dāvanu!! Ai, man tās pārdevējas nekad nav patikušas.

41. tur biju

7/26/2009 23:09:11

nožēlojami, ka šīs nekvalitaīvās ķīniešu lupatas jāpērk par naudām, kuru citviet eiropā būtu pietiekoši kvalitatīvu apģērbu iegādei (ar sezonas atlaidi )

Un tā izmēru būšana - ļoti nepārdomāta..............

bet tas jau laika jautājums

gribēs izdzīvot - sāks domāt pareizi.....

42. mīļa mamma

7/27/2009 0:31:01

Tikko veikals bija atvēries, mēs ar vīru un mazo ar ratiem gribējam braukt iekšā, tad pati Viola mūs izdzina. Un vēl pazīstama.Pateica, kad mazais būs mājās, lai nāku viena. Pretīgi. Vīrs aizliedza man tur iepirkties. Pašai arī negribas, bet 1x gan nopirku uz atlaidēm, gandrīz vai žēl, ka tā izdarīju, bet bija tik izdevīgi....Tagad jau sev vairs tur neiepērkos, tā neielaišana ar mazo bija pretīga. Tādi veikali jāboikotē. Violas lepnums ir pārmēru liels, tas ir jāaplauž. Tukumnieces sasparojaties!!!! Salīdzinājuma ar citiem veikaliem man i durvis atvērtas , i pārdevējas ratus līdzējušas ienest.

43. ika

7/27/2009 9:12:39

Ārprāts ,Tukumnieki ,kāpēc esat tik skaudīgi....vienīgie smukie veikali vismaz interjera ziņā , par preci jau katrs pats zin ko pirkt un pārdevējas vienmēr laipnas nezinu......... ,varbūt kāds pircējs,tāds pārdevējs....Nevienam jau nav liegts taisīt savu veikalu un parādīt cik tas vienkārši un visiem pa prātam...labāk esat saprotoši

44. Incha

7/27/2009 11:29:14

ika: Saprotoši pret ko?

Pret lepnumu? Necilvēcību?

45. es ar vairs tur ne.....

7/27/2009 13:57:09

Man ar tas veikals ar visām uzrauto degunu pārdevējam nekad nav paticis, a tagad domājams, ka veikalam varu teikt UZ NESATIKŠANOS!!!! dikti nepatīkamas sajūtas pārņem tur ieejot

46. inča

7/27/2009 14:16:48

neviens nezin,gadijumā,tas veikaliņš,kas bija rimčikā,arī man liekas tai saimniecei pieder(eja),viņ kkur citur atrodas tagad vai viņa likvidejo šo veikaliņu???
Tur drebes bija samēra labas gan viriešu gan sieviešu....ja kads kko zin,tad uzrakstiet,lūdzu...

47. ILZE

7/27/2009 15:04:05

Kas vainas pārdevējām, es laipnākas Tukumā neesmu redzējusi,parādiet kur ir?

48. tukur

7/27/2009 15:07:13

Māmiņas .......saņem Valsts pabalstus un vazājās pa veikaliem...ir ko padomāt...vai vajag maksāt pabalstus...agrāk bērnus uzturēja par savu naudu

49. arī tukumnieks

7/27/2009 17:41:55

tas figure veikals Tukumā vkārši smird , arī sainmieki domā ka baigie biznesmeņi ir , domāju ka šitā superīgā antireklāma liks vieņiem nolaisties uz zemes , jo ļoti daudzi pircēji viņu veikalus vienkārši boikotēs

50. oponents

7/27/2009 20:44:36

Bet - katra antireklāma arī ir reklāma! Padomājiet par to!
Sen nebiju viņu veikalos, bet tagad lasu un domāju - jāpaskatās ko tas viss nozīmē!
Uzņēmējiem arī sava loģika un - vai ir daudzi, kas izdzīvojuši? Bizness - tas ir talants! Protams - klientam vienmēr taisnība un zinu, ka īpašniece to brīnišķigi zina!

51. tukumnieks

7/27/2009 21:26:49

to oponents

Tu tur ieej pēc darba, ja strādā gaterī un mēģini nopirkt savai sieviņai kādu dāvanu , vari arī mēģināt iebraukt ar bērnu ratiņiem ja tev vispār ir saprašana par bērnu radīšanu un audzināšanu , un tad varbūt padomā vai gudri pļūti par tēmu , un nezinu vai antireklāma šitai "skaistai " bodei kura kādreiz baigi vārījās , bet tagad ceru ka viņu biznesam brīz būs kirdikt , ir ļoti lietderīga un potencionālo pircēju griba tur iet iepirkties kkad ((

52. incha

7/27/2009 23:10:22

Jā - Rimi tas veikals (kurš arī bija dizainiski patīkams) bija Violas veikals.
Ar apģērbiem tagad ir visai grūti laiki, sevišķi ja nav lētā cenu kategorija.

Tagad 1. vietā ir lietoti apģērbi par lētu naudu. Diemžēl arī šajā jomā Tukuma veikali ir sadomājušies un tirgo par outlet apģērbu cenām.

53. Tētis

7/28/2009 0:01:13

to : tukur
2009.07.27. 15:07:13
Kas Tev ,u..a, par daļu, kur māmiņas tērē savu naudu. Vai tad , ja sievietei ir mazulis , nav tiesību iegriezties veikalā un nopirkt ko sev iepriecinošu ? Man patīk, ka mana sieva ir sevi sakopusi, man kā vīrietim tas ir svarīgi un to finasiāli cenšos atbalstīt. Manai sieviņai tur patika smaržu izvēle, bet arī viņa tika no turienes izdzīta ārā ar mazo. No tā laika ejam ar līkumu tai bodei. Sorry, bet attieksmes dēļ novēlu bankrotu.

54. Absolut

7/28/2009 14:08:10

Nezinu par pārējo, bet šnabi tur var pirkt! Tas ir labs un īsts!

55. Gunārs

7/28/2009 16:14:27

Laikam arī nebija laiduši iekšā māmiņu ar ratiņiem vai cilvēku darba drēbēs!
links

56. OGA

7/28/2009 16:44:13

Man nav nekādu pretenziju pret apģērba veikala pārdevējām.Vienmēr laipnas un atsaucīgas, bet blakus esošajā zeltlietu veikalā man ieiet nepatīk tieši pārdevējas dēļ.man patīk arī interjers visos Violas veikalos.Skaisti.

57. KRISTINE

7/28/2009 17:19:50

Nu tas maminas ar saviem ratiem pasas ir stulbas kazas! Kapec pardevejai vajadzetu pec tadam iet un mazgat gridu un nedod dievs ja ko vel ar ratiem saplestu uzbraucot virsu Domaju, ka kluda ir likuma. Neviens jau neko neteiktu, ja tas maminas iebrauktu ieksa ar ratiem un malina noliktu, bet ne tas vel brauka pa veikalu , ka nenormalas! Par tad ja kinders ratos gul! Pati biju mate un zinu cik pretigas neaudzinatas mates ir paslaik. Un par pardevejam tiesam neko sliktu nevaru pateikt. Vienmer ir piemeklejusas vai atvedusas lietas tas ko tiesi velos. Taka bedigs skats uz tiem kuri ar zilu skaidibu skatas uz labu veikalu musu mazaja tukuma.

58. Scorpion

7/28/2009 17:26:14

KRISTINE, ak tu radības kroni ! Pārdevējai ir jādara viss, kas ir viņas darba pienākumos. Ja grīdu nevar nomazgāt, tad lai uzlaiza. Ja nevar tikt galā ar situāciju ka cilvēks veikalā nāk ar bērnu ratiņiem, tad nemaz never vaļā savu lavočku.Ģimene ir stabilas valsts stabils pamats, ieskaitot bērnu, tāpēc pret to ir jābūt cieņai un respektam. Savukārt zābaki (it sevišķi kad iet uz vēlēšanām vai parāda savu Ntelektu te komentos) to visu grauj.
Galu galā - precedents mums ir. Ja dzen ārā no veikala ar ratiņiem - tad nekur neejam - lai mēness cilvēciņi sauc policiju

59. Garamgājējs

7/28/2009 22:00:26

Es kaukto nesaprotu.
Ja tas veikals ir privātīpašums, tad īpašniece var noteikt, kā tur un kas tur iepērkas, pēc viņas uzskatiem. Tad par ko iet runa? Negribi vai nepatīk tas veikals, neej.

60. to Garamgājējs

7/28/2009 22:17:34

īsteniba pilniba tev piekritu,viņa var pat lapiņu pie durvim izkarinat ar vārdiem un uzvardiem,ko viņa laiž iekšā!!! Tā taču nav valsts iestade,bet privatais veikals!!!

61. tukumnieks

7/28/2009 22:48:22

Kas jūs te dibīliķu bars salasījušies , pārdevējs var izvēlēties kam savu preci pārdot un kam nē , bet nelaist māmiņas ar bērniem viekalā iekšā nedrīkt , tā jau ir cilvēku diskriminācija , bet tas jau ir aizliegts ar likumu , tad jau vajag uz tās zīmītes uz durvīm uzrakstīt ka čigāni arī nedrīkst ienākt , ha ha ha gudrīši token

62. pienācēja

7/28/2009 23:37:38

57. KRISTINE
2009.07.28. 17:19:50

Tu pati esi stulba un neaudzināta. Pārdevējas tur stāv un baksta degunu veikalā, lai mazgā grīdu- tāpat nav ko darīt. Uzķepēti tie gēla nagi 10 cm garumā tāpēc jau nejēdz neko vairāk par deguna bakstīšanu. Purni pārmālēti , solārijos nožāvējušās--izskatās pēc žāvētām vistām. Un nepieklājīgas viņas tur ir, ja cilvēks nav nokāries ar rotaslietām, un bezmaz neieiet vakartērpā, tad tādam vispār uzman"bu nevērš. Esmu šito arī izbaudījusi. Par teikšanu, ka noliktu ratiņus maliņā un pati māmiņa apskatītos produkcijas klāstu -nemaz tāds nekas nenotiek, jo māmiņas burtiski fiziski no turienes ir patriektas, tāda iespēja tur netiek pat pieļauta. Violai drusku jāpadomā par savu esamību. Nu nories to bodi un kritīsies reitings. Kāda vispār var būt runa par pieklājību un audzināšanu.
Un kur tas gudrelis uzrakstījis par to uzvārdu kāršanu , kas var ienākt, kas nevar. Tu tak esi slims. Paskaties likumdošanu.

63. to pienācēja

7/29/2009 2:40:45

Tipiska latviešu skaudiba,pie tam vel aprobežots cilveciņš..kadreiz padoma ar savo maziņo galviņu,kaut drusciņ...pati skaties likumdošanu(ja vispar kko jēdzi vel),kazaa,.pie tam es domāju ,kā Violai ir galigi uzd***t uz tevim,kā tu te raudi!!!!!

Laikam jau jātais ciet to diskuskusiju,un jātais jaunu

64. Bodniece

7/29/2009 6:08:08

Ko jūs te visi peraties? Neiet runa par māmiņām ar bērniem, bet par ratiņiem, ar kuriem māmiņas mīl šo to apgāzt un saplēst, un i neatvainojas - to es zinu no savas pieredzes, lai arī strādāju daudz plašākā veikalā.

65. KRISTINE

7/29/2009 14:06:14

To Scorpion, To pienācēja

Nu nez gan vai es esmu stulba un neaudzinata! Pie tam neesmu pardeveja ar 10 cm uzaudzetiem nagiem. Esmu sava induviduala uznemumu veidotaja, bet tas ta! Pasai matei vajadzetu iedomaties, ka ar ratiem ieksa nevajadzetu nakt! Neviens jau neko neteiktu, ja vina savu bernu panemtu rokas vai atstatu ratos gulot pie durvim. Pardevejai pec likuma nav jauzkopj telpas, javien tas nav aprunats par papildus samaksu darba kartiba. Un ja pat vina nevelas redzet veikala iebraucam ratus vinai uz to ir tiesiba! Vina neaizliedza doties prom matei ar bernu, bet gan izvest lauka ratus. Noriebusas tas cikstosas maminas , kuras pasas nezin likumus :@
Ta pat ka uz durvim var limet lapinas ar edienu , dzerienu vai ko citu ienakt aizliegts !!!! Stulba diskusija par so temu! Veikals loti labs ir un bus. Es tiekai par un ar so veikalu. Lai izdodas izcinit savu taisnibu par sim neaudzinatam kaucosajam matem!

66. Zane

7/29/2009 14:38:57

Nekas te nav stulbs , un diskusija par to veikalu kas pārkāpj likumus nebeigsies , pat PP vīri zina likumus ka nedrīkst māmiņu ar sīci ratos triekt laukā no veikala, to tik var savā prātā un bezsmadzeņu galvā izdomāt kkāda tur nenozīmīga un vērā neņemama viola , tas vreikals ir viens no veikaliem Tukumā kur man vairs negribas ieet nekad

67. aizstāve

7/29/2009 17:03:05

Vai Jums neliekas, ka ļoti aizskaram kāda Tukuma uzņēmēja personību?! Neviens jau īsti nezina lietas apstākļus, bet negācijas sēj visi! Patiesībā - ļoti labi pazīstu uzņēmējus par kuriem ir diskusija. Varu piekrist, ka raksturiņi nav "zelts", bet kuriem no mums tāds ir?! Tajā pat laikā - 90 gados izveidot uzņēmumu, noturēties un dot darba vietas - tas nav vienkārši! un pie tam - par savu vai kredīta naudu, kas jāatdod! Vai paši komentētāji to spēj?! Te cauri vīd tāda padomija - mums ir tiesības! Bet ja tā padomā - māmiņas tiešām bieži pārspīlē un nerēķinās, ka kāds par to visu maksā.
Mums klientiem, patiesi, ir izvēles tiesības- nepatīk- neejiet!
Bet varbūt runā konkurents?! Nez kāpēc man tā liekas?

68. aizstāve

7/29/2009 17:06:03

Vai Jums neliekas, ka ļoti aizskaram kāda Tukuma uzņēmēja personību?! Neviens jau īsti nezina lietas apstākļus, bet negācijas sēj visi! Patiesībā - ļoti labi pazīstu uzņēmējus par kuriem ir diskusija. Varu piekrist, ka raksturiņi nav "zelts", bet kuriem no mums tāds ir?! Tajā pat laikā - 90 gados izveidot uzņēmumu, noturēties un dot darba vietas - tas nav vienkārši! un pie tam - par savu vai kredīta naudu, kas jāatdod! Vai paši komentētāji to spēj?! Te cauri vīd tāda padomija - mums ir tiesības! Bet ja tā padomā - māmiņas tiešām bieži pārspīlē un nerēķinās, ka kāds par to visu maksā.
Mums klientiem, patiesi, ir izvēles tiesības- nepatīk- neejiet!
Bet varbūt runā konkurents?! Nez kāpēc man tā liekas?

69. free-rider

7/29/2009 17:22:03

Par smarzam tajá bodé (savádák jau nevar nosaukt=): xex, es nez kápéc, esmu vairák ká párliecináts ka tás in no Turcijas, jo búsim jau godígi, tám pasám CK "Euphoria" Rígas Kristiána veikalá ir savádáka smarza. xm, interesanti, kur tás ir ístas?

70. pienācēja

7/29/2009 21:20:34

Kristīne laikam pat lasīt neprot. Iet runa par cilvēktiesībām. Kā es gribētu redzēt Jūsu seju, ja pašai būtu jāizbauda līdzīga situācija jebkurā citā vietā . Apdomā ko runā- māmiņai atstāt gulošu bērnu ratiņos ārā pie durvīm!!!!!!nekad mūžā!!! Ja Tu pati esi tā darījusi un Tev ir bērns, tad esi galīgi aplama māte.
63 komentam- man neskauž , ko tur skaust--nenovīdību un ļaunumu, necieņu pret cilvēkiem -man smiekli nāk . Viennozīmīgi zinu, ka veikalniece ir pārkāpusi likumu. Sanāk, ka cilvēku ratiņkrēslā Viola arī izmetīs ārā, ja cilvēkam kāds būs pat palīdzējis iebraukt.
Pat pašvaldības policistiem skaidrs, ka pārkāpts likums.
68 komentam: Tā ,,uzņēmēja personība" ir aizskārusi krietnu daļu cilvēku ar savu iedalīšanu kategorijās. Krietni ir spļāvusi cilvēkiem virsū, šoreiz pienākusi arī pašas kārta. Lietas aptākļi skaidrāki par skaidriem, cilvēks ir pietiekami negatīvi izturējies. Par kādiem konkurentiem te runājat? bija viena uzņēmīga māmiņa Tukumā , kas šo visu pacēla gaismā. Es tik viņai roku paspiedīšu, kad satikšu. Noskatieties Tautas Balss raidījumu netā.
Tagad citi laiki, baigi ceru, ka šitādas veikala utes ātri iznīks un būs normāli veikali arī Tukumā un tur kur uzņēmēji un pārdevējas beigs kaukt par to, ka pārdevējām nav jāmazgā grīdas, un vabūt padomās par normālu un ērtu veikala izkārtojumu, kas būs pieejami jebkurai iedzīvotāju grupai.
KRĪZE, PALĪDZI!!!! Ved tos cilvēkus pie prāta

71. tukumnieks

7/29/2009 22:13:53

to pienācēja

Visu ļoti pareizi pateici , nav te ko vairāk piebilst , šitas veikals kas skaitās ļoti skaists ir izblamēts pa visu Latviju , kauns mums tukumniekiem ka tā var cilvēkus dalīt un tā izturēties pret māmiņām ar bērniem ratiņos, un te es domāju nav nekāda sakara konkurentiem , ja par to pat Tautas balss runā ,

72. Gunārs

7/30/2009 0:15:29

Kur tad īpašnieku komentārs! Tā kā būtu laiks ko teikt! MAn liekas Aizstāve varētu būt īpašniece!
Un Admins arī nav šo diskusiju dzēsis, kā tas bija ar Pavarda diskusiju u.c. arī!

73. Gana

7/30/2009 9:11:46

Teiksim tā, esmu tai veikalā diezgan naudiņu atstājis, bet par šādu izturēšanos pret māmiņām ar ratiem un bērniem, vairs tā nedarīšu. Ir ļoti daudz veikalu Rīgā, kur attieksme ir pilnīgi savādāka, jo gaida katru klientu!

74. pircējs

7/30/2009 13:18:10

Un pats galvenais ka šo faktu neviens nav izdomājis un neviens to veikalu tā vienkārši bez iemesla neapliek , to figure veikalu pat aplika LNT Tautas balss vadītāji , par tādu necilvēcisku attieksmi ir šokā visa Latvija .

Lai veikala Figure īpašniece publiski atvainojas tai jaunai māmiņai kuru dzina laukā no veikala un arī visiem pret kuriem ir izturējusies pretlikumīgi un ļoti apvainojoši .

75. nebrīnos

7/30/2009 18:55:02

Nez kāpēc nebrīnos, ka manu komentāru kāds neielika.... rakstu jaunu!
Tikai gribēju pateikt, ka jāmācās visiem sadzīvot un savstarpēji izrādīt cieņu! Komentēju savu - aizstāves - komentāru, jo neesmu nekādā sakarā ar īpašniekiem, gribu pateikt, ka visi labi! Saimnieki, taupot savu darbu un preci, neielaiž māmiņas, bet arī māmiņas nerēķinās, ka ar ratiem(īpaši lietus laikā) bojā preci un interjēru! varbūt beidzot sāksim mainīt domāšanu!? Vai šajā brīdī mums trūkst problēmu?

76. x

7/30/2009 19:01:31

Visa Latvija bieži ir šokā no tā, ko kāds safabricē! Un mums tā patīk negatīvisms un sensācijas! Vai nepietiek? Ja gribēja saimniekiem pateikt attieksmi, tas jau izdarits! Ja viņi izdarīs secinājumus - labi! Bet tie ap 10 darbinieki, ko viņi nodarbina droši vien ir apmierināti, ka ir darbs! Un - neviens jau neliek iet, kur slikti jūtas!

77. brexe

7/30/2009 20:24:01

Es vēl staigāju garām..jo ja esmu pilsētā,ta tikai kopā ar savu kinderu ratiņos..


Man dikti interesē cena eiforijai,jo gribās trak..Bet nu apmērām atceros ka mazās pudelītes maksā ap 30LVL,lielās pāri 50..
Tā kā laikam vajag naudu zobos,un vnk pirkt,metīs ārā..?Tad nu pazvanīšu vienam cilvēciņam(IR nr.)kas andelē fenderētās smaržas!

78. tukumnieks

7/30/2009 21:07:13

to brexe

Tu esi vienkārši bailīga latvju daiļava kas ar bailēm pie bērna tikusi , kura nezin savas tiesības savā zemē Latvijā , pārbijušies tie cilvēciņi gan ir , mierīgi iebrauc tajā veikalā un nopērc kas vajadzīgs

79. Likums

7/30/2009 23:49:31

Es lasu un nesaprotu- jaunās māmiņas te ir uztaisītas par kaut kādiem mežoņiem. Kaut kā neesmu pamanījis, ka māmiņas ar bērnu ratiņos taranē ceļa zīmes, iet lauž, plēš, šķaida un piedevām demolē veikalus. Atvediet man kaut vienu , gribu redzēt.
Violas kundze--Jums publiskais FUI !

80. Gunārs

7/30/2009 23:51:08

Smaržas var nopirkt i-netaa no ārzemēm! Īstas un lētāk!

81. babushka

7/31/2009 0:18:30

zagles!!!! zagles zagles zagles!!!, mūsu laikā tā nebija, jo nebija ko pirkt, tā ja! zagles!... man ar laikam būs jāiet zagt jo pensija neļauj nopirkt! zagles! staigā riņķi un zog ratos visu veikalu iznesīs un pašas savu uztaisīs! zagles jā jā zagles!!! fakjū bīč!

82. annnnaaa

7/31/2009 0:19:05


83. Anonīms

7/31/2009 0:45:51

Kārtība!

84. Anonīms

7/31/2009 0:46:33

Mauciiba nevis kārtība!

85. Anonīms

7/31/2009 17:37:20

to : 81. babushka
sviestainā bāba

86. darbinieks

7/31/2009 23:19:14

par Violas darbiniekiem paklusēsim, šoreiz cits temats.

87. KRISTINE

8/1/2009 14:55:13

TO 70. pienācēja Es neesmu slikta mate , ja saprotu , ka ar tiem stulbajiem tariem nevajadzetu vilkties ieksa veikalos un pie tam vel braukat pa visam ejam.
Atskiriba no Jums laikam ari mana mate to ir ieaudzinajusi , lai citam pec tadam cukam nebutu javac!
Noriebusas tas idiotiskas mates , kuras zina tikai savas tiesibas, bet ne pienakumus!
Beidzat tacu vienreiz gaudot! Protams , ka Jus veikalos neviens negaida, jo esat kaskigas un ignas, visu dienu sedejusas ar bernu majas un pec tam iet pa veikaliem kaski meklet! Ja kas tagad ari pie Violas veikaliem stav zime uz kuras atelots iebraukt ar ratiem aizliegts Taka beidzat cepries par neko!

88. Anonīms

8/1/2009 21:49:50

kristīne droši vien tā pati Viola vien ir.

89. Igorjok

8/1/2009 22:03:17

Kristīne- vai tu esi pārliecināta, ka esi māte! Man liekas , ka atstrādā pienākumu, ko kāds ir ieurbis tāvās smadzenēs!
Kā saka- imel takih bab!

90. vienkārši Marija

8/1/2009 22:13:10

to Kristīne un tā pati "skaistā " viola kurai vecis staigā kā mietu pakāļā kāds iespraudis


Tu neesi māte noteikti , tev nav ne mazākās sajēgas ko nozīmē māte ar bērnu ratiņos kas arī grib nopirkt sev ēst un grib labi smaržot un arī mazgāties, kas sev grib iegādāties kādu niecīgu rotas lietu vai vienkārši pastaigāt pa veikaliem :

91. Igorjok

8/1/2009 23:12:48

100% piekriitu Marijai!
Secinājums: Kad Kristine brauca ar ratiņiem- tad gan veikalos negāja un nesmaržojas ar! Vai nu otrs varinats- bērnu pameta pie veikala!
A kurš tas vecis- ar to mietu?

92. Pienācēja

8/1/2009 23:48:37

87. KRISTINEi
Kas tie tādi tari?
Kas Tu tāda esi, ka visas māmiņas vari nosaukt par cūkām, par idiotiskām mātēm? tad jau pati esi tāda pati! Vai Tev nešķiet , ka šauj pār strīpu?
Es vismaz sevi neuzskatu par tādu, jo esmu augusi labā ģimenē un atšķirībā no Tevis apkārtējās māmiņas nesaucu par idiotēm, par cūkām u.tt. , tikai tādēļ, ka māmiņa ar bērnu ratiņos apmeklē veikalu, neatstājot mazuli ārā neaizsargātu.
Biju šodien Rīgā. Tu maz zini, kā mani apkalpoja? Mani ar visiem ratiem ielaida veikalā. Un veikala interjers 100X labāks par ,,Figure"-tāpat spīdīga grīda, un stikla vitrīnās saliktas dārgas orģinālas smaržas. Un es sevi šodien no sirds iepriecināju-nopērkot savas mīļākās smaržas. Un neviens, atkārtoju, neviens man pat neatļāvās kaut ko iebilst, bet gan laipni un pieklājīgi apkalpoja.
ESMU PAR ATBILDĪGĀM MAMMĀM!!! Kas zin savas tiesības un neļauj izturēties pret sevi nepieklājīgi un pazemojoši.
Anete, Tev buča , un vienk. Marijai ar
Es no sirds ceru, ka Violas kundze netiks sveikā cauri, jo tur godīgi sakot vajag izpurināt to bodi riktīgi.

93. vienkārši Marija

8/2/2009 0:03:52

Es pilnīgi esmu par tās bodes izpurināšanu un izputināšanu arī , tāda veikalnieku attieksme ir tikai Tukumā sastopama , un vai kāds zin tas tiesībsargs viņai uzlika sodu vai nē ?

Šodien braucu ar sīci gar to bodi garām , bija tukša tikai veilalnieces stāvēja aiz letēm un kasīja vāveres , eh man tāds priex bija , tur nekad vairs savu kāju nesperšu , braukšu arī uz Rīgu iepirkties , tur točno 100 X labāka attieksme pret potenciālo pircēju

94. aģents007

8/2/2009 11:30:07

Super labi pēdējie 6 komenti! Man kā reiz ar liekas, ka aiz Kristīnes slēpjas Viola, vai arī ļoti saistīts cilvēks ar to bodi.

95. Shtirliz

8/2/2009 12:13:09

IP adreses nemelo! Tās patiesību rāda!!! Zinu visu!

96. marasms

8/2/2009 14:18:51

nu davaj 100 komentu atzīmi sasniegsim par šo tuftu

97. to marasms

8/2/2009 17:51:08

tas nebuus rekords! Rekordu vajag paarsist!

98. Lidotajs

8/3/2009 13:56:01

Nu pavelk tak kādus 100 komentus! Atnāks "tukumnieks" un 100-tajam parādīs kā personīgā raķete jāpulē!

99. Maija

8/3/2009 22:41:05

inčīgi komenti...
Bet runājot par faktu,kad veikalā neielaiž ar ratiņiem......pilnīgs absurds...tur nav komentāru...
Bet pērties gan nevajag,jo tā jau čakarējat paši un pašas savus nervus...
Viola pati saviem veikaliem uztaisījusi dāvanu-vislabāko antireklāmu!
Ar to arī beidzam

100. 100

8/4/2009 10:52:13

punkts

101. Anonīms

8/4/2009 13:22:10

Būs takš beidzot jāsaģērbjas kā lupatlasei un jāiet izmēģināt laimi....kāda būs tā izturēšanās

102. apnicis

8/4/2009 19:26:23

Rez kā tas latvietis strādā! Kādu apēst - un laimīgs! Kādam tas bija mērķis! Violai - jāpadomā, tauta - tvaiku nolaidusi! Interesenti savu kāri pēc sensācijām apmierinājusi! Varbūt patiesi - ķersimies pie darba paši?!

103. no Ķūļciema

8/4/2009 23:06:50

Kas tā tāda viola ir , viņa vispār Tukumā kādam interesē , mums Ķūļciemā viņa vienkārši parasta nulle , kas tikai varbūt māk pa pilsētu staigāt un pakaļu mētāt , kura nevienam neinteresē , ir nu gan par ko vispār spriedelēt , fū

104. no Šekumkroga

8/5/2009 10:09:30

Sveiciens kaimiņiem no Ķūļciema!

105. xxx

8/7/2009 15:26:51

Jā, par zelta lietu veikalu un Diānu runājot ārprāc!!! pirmkārt kad šī pasaules naba tur strāda, veikals bieži vien ir ciet dienas laikā, kad otro reizi stundas laikā mēģināju tur iekļūt un tas vēljoprojām bija ciet, tad nolēmu doties uz Rimi, jo tur nju gan Violai paveicies ar darbiniecēm. un ieejot pie Diānas, tā vien gribas ātrāk mukt ārā, tāpēc es ar tur vairs savu kāju nesperu. šausmas un tā iedomīgā dāmīte tajā veikalā kā mēbele sēž jau desmit gadus vai pat vairāk, kur gan tā Viola skatās

106. labs

8/11/2009 16:45:41

tā viola ir tak pajole tapēc arī veikals tāds ,tādā vispār nav ko darīt...ar visām savām melnajām pārdevējām

107. pipsis

8/18/2009 12:03:31

Ka tikai zem nika -es pats - nav pati skaistā Viola,pēkšņi satraukusies par pareizrakstību,ka pati runāja tautas balsī takā fermā slaucēja

108. mimi

8/18/2009 12:07:41

Man jau patīk viss šitas bazars,bet vissmieklīgākais ir tas ,ka Viola zem nezināma nika raksta atbildes,un vinas darbinieces arī piem."ika",tā ir Vika -pārdevēja.

109. tukumnieks

8/18/2009 13:33:22

mimi noteikti arī ir tuvu stāvoša persona tam veikalam - laikam Vikas boyfriends ka visu tik labi zina , vispār tā ir jautrā ģimenīte kura ir izputēšanas priekšā ar savu ziloņa attieksmi pret saviem potencionālajiem pircējiem

110. kriksis

8/27/2009 23:36:55

Vika ir ļoti jauka pārdevēja, ja ir šai veikalā kāds saules stariņš, tad tā ir Vika! Ir jau viegli kritizēt, bet, vai vajag? Saimnieces attieksmi nosodu, pārdevējas dara savu darbu...Mīļās māmiņas - ejiet tur, kur Jūs gaida! Lai veicas!

111. tukumniece

1/27/2010 18:53:30

ja mani ta izdzitu ara,es tai pardevejai sadotu pa purnu,besi ara tas mazas bodes! UN TIE SADIMAJUSIES CILVEKI

112. Viols

1/28/2010 1:46:31

Kas ir "sadimajusies"? Vai = apdūmoti?

113. skolnieks

2/1/2010 12:18:14

"saprast cilvēku ētiskās puses"... kurā pusē tas ir? padusē?

114. juhuu

3/1/2012 13:10:42

Stūlbas Jūs esat mamiņas sēžot mājās palikušas.. atnāk uz tā saucamo piparu bodīti pabradāt vai pasildīties un vēl ar bērna ratiem grib iepērties... ienākt jau neviens neaizliedz ratus tikai atstāj pie durviem (no iekšpuses-siltumā) nevis vazā pa veikalu salonu vai pa piparu bodīti..!
Katru dienu Jums laikam nav nācies ar slapju slotu pēc katras tādas mamiņas ar ratiņiem staigat pakaļ un grīdas slaucīt..!

115. to juhuu

3/1/2012 18:46:53

laikam tev nav mātes instinktu, ja būtu gatava/s atstāt ratiņus ar bērnu nepieskatītus

116. Jurix

3/1/2012 20:17:34

Normāls veikal, mēs tur ledusskapi un segas pirkām. Laipna apkalpošana un feinas cenas. Nav tā kā saki.
Un bulciņas arī tur garšīgas!

117. babulis

3/16/2012 11:35:57

Interesanti būs tas veikals jāiečeko
Atceros, ka bij gandrīz pretī tai figūrai Activstyl, tur toč vietas ar ratiņiem nebij, bet pati saimniece, teica, lai neatstāj mazo tak laukā, lai braucu tik iekšā. Vot tā jābīda bizness, pat ja tirgo lētas preces par dārgām naudām

118. Dr Daniel

9/11/2017 0:18:46

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

119. Dr Daniel

9/20/2017 8:58:31

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

120. Dr Daniel

9/25/2017 17:27:11

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

121. dr victor

12/2/2017 17:00:03

Nieres tiek nopirktas maksimāli USD 750 000,00 ASV dolāros. Mūsu slimnīca specializējusies nieru slimības ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru transplantāciju ar dzīvo un atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Apvienotajā Karalistē, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā uc Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nekautrieties sazināties ar mums pa e-pastu: dr.victor1995@gmail.com
Gaida jūsu atbildes ...
Ar laba vēlējumiem,
Dr. Viktors.
VADĪBA.

122. Dr Mohit Bansal

2/16/2018 5:52:02

CLEAR WATER MEDICAL HOSPITAL (N.K.F)

Sveiki!

Mums ir vajadzīgi gatavi nieru donori, kas vēlas ziedot nieres orgānus par summu
430 000. Donoram jābūt vismaz 18 gadus vecam un klīniski veselīgam.

Slimnīca sedz pusi donoru pirms operācijas sākšanas.

Vai tev ir vajadzīga nauda?
Vai arī jūs vēlaties glābt dzīvību?

Sūtiet mums e-pastu caur ( kidneyfoundation156@gmail.com ), zvaniet vai rakstiet mums uz whatsApp +1 (559) 744-3171 uz jautājumiem ...
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: sqkvqls
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"