tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

Jauns namu apsaimniekotājs.

::Notikumi::

Tukumnieks  18. marts. 2010  79 piebildes

Vēlos uzzināt,vai kāds ir iepriekš Tukumā saskāries ar firmu Globe Accounting Ltd SIA ( īpašnieks-Ģirts Bērziņš),kura vēlas pārņemt namu apsaimniekošanu no Tukuma Nami.Interesanti cik liela ir šīs firmas pieredze namu apsaimniekošanā un ar ko tā būs labāka par esošo.Globālajā tīmeklī nav atrodama nekāda informācija par firmas paveikto vai firmas speciālistiem.
Nav atrodami konkrēti objekti,gadi vai speciālistu vārdi.
Kas viņi ir?

 

Komentāri (79):

1. aina

3/18/2010 20:05:28

apskaties - links /

2. Tukumnieks

3/18/2010 20:33:54

Dotajā linkā nevar atras informāciju kuru gribu uzzināt.Vien redzams ka kads ir veltījis daudz laika un darba lai savāktu un apkopotu mediju rakstus.Kā arī smuki aprakstījis firmas mērķus.Mājas lapa vairāk atgādina paskastītes firmu,kas liek domāt par firmas nenopitnību.:Nevar celt savu prestižu apgānot citus.

3. akk

3/18/2010 20:39:39

No viņu mājaslapas- "Koka logu nomaiņu uz jauniem PVC (bez svina) logiem ar nomaksu uz 5 gadiem- vidēji uz dzīvokli no 9-15 Ls/mēnesī" .Superbizness -550-900Ls logu nomaiņa dzīvoklī!!!!! .Domāju ,ka Montāžnieks to veiktu 2-3x lētāk , bet gan jau būs cilvēki ,kas ticēs ,un piekritīs kredītu ņemšanai -par maz vēl .Tukuma nami vismaz dara tik ,cik ir naudas,nesolot Debesmannu.....un nevelkot mūs jaunā kredītu jūgā!

4. Fakts

3/18/2010 21:08:42

Firmas nosaukums skan labi! e-pasts @inbox.lv ! Daudzsološi!

5. Tukumnieks66

3/18/2010 21:11:37

Kaadēļ uzreiz nereģistrējāties UR ar nosaukumu - "World house super service" ? Nu jā... un Ltd jau arii nozīmē SIA - nu tas tā zināšanai

6. Modžus

3/18/2010 23:46:15

Jau uzņēmuma,firmas nosaukumā nelaba smaka jūtas!

7. Rajons

3/19/2010 19:09:23

Ltd nozīmē SIA- ārvalstīs. Tā ir ārvalstu firma vai ko tas nozīmē?????
Vienkārši šis ir lauciņš, kur caur eiropas fondiem var labu kāpostu iesmelt. Nepārsteidz, kad uzrodas visādi naudasmīļotāji !
Baigi jāuzmanās- būs cītīgi jāpaseko līdzi...

8. Tukumnieks

3/19/2010 19:52:35

Izskatās ka neviens neko par šo firmu nezina un nav saskāries ra tā darbiniekiem.Bet varbūt Aina ir šīs firmas darbinieks un varētu ko vairāk pstāstīt, kā tikai ielikt linku uz bloga lapu internetā? Citādāk baigi sāk vilkt ka kāds tiešām vēlas tikai iegrābt eiropas fondu naudu un viss.

9. noslēpums

3/19/2010 22:26:03

Nezinu, iepriekšējais uzņēmums "MONSTRS" (Bērziņa k-ga vadībā) bankrotēja, vai kā tur ar to maksāt nespēju, daudziem darbiniekiem palika parādā, daudzus tā sacīt piečakarēja. Var jau būt arī viņam kāds palika parādā, bet fakts.
Mans subjektīvais viedoklis, kas nevienam nav jāņem vērā, ir tāds, ka kredītu Jūs paņemsiet un pēc tam paši logus mainīsiet, un mājas paši apsaimniekosiet.
Reāli "vidēja mēra divistabu dzīvoklim ir 4-5 logi, t.i. 50-70 ls par logu= 200 līdz 350 ls nu max 500ls, summa nav tik liela, lai katrs iedzīvotājs pats sev varētu ielikt tos logus... Un ja jau tik vienkārši tas viss būtu, vai Tukuma nami jau to paši nedarītu??? Tukuma nami ir ilggadējs uzņēmums un kā redzams ik pa laikam kāda daudzdzīvokļu māja tiek nosiltināta, logi tiek nomainīti.
Krīzes apstākļos jāpadomā un jāparēķina 2x
šajos laikos vajadzētu palikt pie pārbaudītām vērtībām...

10. kaspars

3/19/2010 22:50:09

noslēpumam vēl viens noslēpums:
visizdevīgāk ir mājas iedzīvotājiem pašiem savu māju apsaimniekot un pirkt pakalpojumus, kuri nepieciešami. Jo esot pie kāda liela namsaimnieka, kā "Tukuma nami" ir jāmaksā n-tajiem tukuma namu strādniekiem, grāmatvežiem, vadītājiem. Tālab rezultātā ir tā ka naudiņa apsaimniekošanai neatliek īpaši daudz.
Tīri matemātiksi pieejot pie šīs lietas, augstāk minētais kantoris pieminēja, cik tukuma nami iegūst no katras ēkas gadā. Jautājums, un ja šos līdzekļus paši iedzīvotāji liktu lietā, vai nesanāktu lētāk???
tikai jauzņemas iniciatīva un nav ko vaidēt
priekā!!!

11. Bijušais klients.

3/19/2010 23:54:13

Kā bijušais MONSTRA klients varu sniegt tikai negatīvas atsauksmes -Bērziņa kunga vadībā darbi netika pabeigti laikā un darba kvalitāte bij manāmi zema. Neticās ka ar firmas nosaukuma maiņu var mainīties darba kvalitāte!!! Tas ir tikai kārtējais veids kā iegūt vieglu naudu!!! Apbrīnojami ka mūsu valstī ir iespējams nomainīt firmas nosaukumu un negodīgi darboties tālāk!!!

12. Ģirts Bērziņš

3/20/2010 8:48:00

Visi tik daudz zina par mani un manis vadīto MONSTRS SIA, tikai parakstīties- drosmes nepietiek, bez tam bankrotēt var tikai tas, kurš dara. Priecātos Jūs satikt klātienē- gan tos kam neesot samaksājis, gan arī tos "bijušos klientus", kam darbus esamu veikuši zemā kvalitātē. Pilnīgi piekrītu, ka pārbaudītās kvalitātes cienītāji ir Tukuma milionāri un ar saviem jaunās sezonas apkures rēķiniem spēs nosegt jaunās Tukuma Siltums katlumājas celtniecību. Klienti, kuri sadarbosies ar "Globe Accounting Ltd" SIA gan ar Tukuma Siltumu norēķināsies pēc individuālajiem skaitītājiem un vasarā par apkuri avansā nemaksās.
Lai vai kā mērķis ir sasniegts un Tukumnieki ir aizdomājušies par rēķiniem un lietām kas līdz šim tika apmaksātas izejot no tā cik liels dzīvoklis.
Esiet tik pat modri un turpiniet valkāt Turcijas brendus.
Ar cieņu Ģirts Bērziņš
Globe Accounting Ltd SIA
valdes loceklis

13. Ričus

3/20/2010 9:30:29

Reiz MONSTRĀ strādāju!!!
Par kvalitāti tas jau ir uzbrauciens strādniekiem! Ne reizi neesmu redzējis ka Ģirts pats būtu kaut skrūvi rokā paņēmis! Aprīnoju viņu ka viņam vispār vel ir iedvesma kautko darīt!!!
Visu cieņu!!!

14. Tukumnieks

3/20/2010 12:01:18

Uzrakstīt un sasolīt cilvēkiem var jebkurš jebko.Tomēr par uzņēmēju labāk rāda viņa darbi nevis vārdi.Augšā lasāmie komentāri drošvien nav bez pamata radušies.Un man kā klientam,kurš painteresējās par jaunradīto firmu,tie neradīja uzticības sajūtu slēgt kādu līgumu ar šo firmu.Bet ja lieta ir siltuma skaitītājos un jaunos logos,vai cilvēki paši inviduāli tos nevar iegādāties?
Cienījamais Ģirt Bērziņa kungs, jūsu komentāros ir jūtams cinisms pret cilvēkiem, to var sajust arī jūsu mājaslapā.Domas var pasniegt arī zolīdāk,ievērojot kaut kādu ētiku.Atzīšanās par bankrotējušu biznesu arī neievieš ticību par šī biznesa veiksmīgu iznākumu.
Pati pasākuma ideja ir laba un tiešām patreiz aktuāla,pareizi tika pateikts ka cilvēki sāk aizdomāties par rēķiniem.Bet aizdomājas arī kam un kur tērē savu naudu izejot no savām iespējām,un cik liela atdeve būs no tās.Mums katram pašam ir tiesības izvēlēties kur tērēt savu naudu.

15.  Kalns

3/20/2010 14:12:05

to 10 Kaspars
Kad sarēķinām cik katrs samaksājam par apsaimniekošanu, tad noteikti pašiem mājas iedzīvotājiem būtu izdevīgāk apsaimniekot, bet ir viena skaista problēma, kad jāsāk maksāt rēķini, tad paskatāmies cik mājai liels ir parāds, par siltumu būs jānorēķinās, par ūdeni un atkritumiem arī, beigās nāksies vel citiem maksāt klāt lai nenogriež visai māja apkuri!

16. Kaspars

3/20/2010 14:59:20

to Kalns: protams, visas lietas atkarīgas no iedzīvotāju godprātīguma un vēlmes apsaimniekot SAVU īpašumu, jo daudzīvokļu ēkas ir kopīpašums nevis kakāšanas vieta kaimiņa padjezdā vai arī netīro hlamu izlikšana aiz durvīm. Pilnīgi piekrītu tev, kamēr iedzīvotājiem pret savu īpašumu nebūs attieksme, kā pret savu, nekas nemainīsies

17. Lidotājs

3/20/2010 17:46:17

Ir! Beidzot ir tēmats par ko pariet! Ilgi te bija klusums!

18. Nu neticu...

3/20/2010 18:25:16

Un, kad tad "MONSTRS SIA" samaksās veikaliem par iepirkto preci?
Tad kad būvējās, tad nēma uz kredīta materiālus, solot samaksāt. Tagat atkal sola, ka viss būs labi.

19. celtnieks ar izglītību-meistars

3/21/2010 21:54:39

Gadījās pastrādāt Monstrā mēnesi. Strādāju pašvaldības objektā. Darba līgumu tā arī neredzēju,parakstu neuzliku!Darbu paveicām tik kvalitatīvi,cik kvalitatīvs bija piegādāts darbam nepieciešamais agregāts!
Komandējuma naudu nesaņēmām. Kā arī daļa niecīgās algas palika Ģirtam Bērziņam..
PS-pēc viņa teiktā-VĪRAM AR VĀRDU

20. Lidotājs

3/21/2010 22:50:11

Katram vīram ir vārds! Katram tas var būt citāds! Citāds tiešā un arī pārnestā nozīme!

21. Incha

3/22/2010 20:09:39

Skatos un priecājos par šo situāciju.

Beidzot kāds Tukuma namus, Siltumus u.t.t. pakalpojumu sniedzējus ir pakutinājis.
Traki jau vajadzēja to izdarīt sen.

Dzirdam, ka apķērīgākie rajoni un pilsētas izsit eiropas naudas, cīnās lai izmaksas sadalītu precīzāk, mājas nosiltinātu u.t.t.
Bet Tukumā apšaubāmā kvalitātē sakrāmē putoplastu uz mājas gala - bet mēs sitam plaukstiņas un sakakm, ka te nu gan viss notiek.

Negribas pat sākt uzskaitīt tos murgus ko mēs tagad maksājam.

Diemžēl Tukumā roka roku mazgā, Nami - Ūdens - Ainava - Amatnieks u.c.
Un bēdīgākais ir tas, ka domē tēlo bezspēcību.

Diemžēl vienīgais ceļš kā no šī purva iziet ir - mainīt apsaimniekotāju. Tad varam nograut šo mazpilsētas mafiju.

Skatieties, ko Jums piedāvā
Rēķiniet līdz
Domājiet ar galvu

Un uzdrošinieties parādīt ka nēesiet slaucamas govis, ka visus šos gadus

22. Andruha

3/23/2010 0:01:39

Ceru ka tu Incha dzīvo dzīvoklī un uzķersies uz šito piedāvājumu... vot ta tu vareesi graust nagus un rēķināt tā vai citādi...

23. Gana

3/23/2010 0:52:11

Kaut kāda taisnība Incham ir, bet tik slimīga vēlme visos saskatīt neliešus, ne pie kā laba viņu nenovedīs.Un, vai gribot vai ne, aizmirsa/varbūt neaizmirsa/, ka runa ir pa lielai daļai zināmu apčakarētāju. Ideja nav slikta, ES nauda jāizmanto, "nami" jāčakarē(tie čakarē iedzīvotājus) utt, bet ne jau akli jātic šitiem visiem pimpānien, kas tagad būs apsaimniekotāji. Bērziņa kungs, pēc viņa rakstītā, ir ļoti zema izglītības un intelekta līmeņa persona, kas atkal redz iespēju iedzīvoties uz lētticīgu cilvēku rēķina. Pēc viņa tekstiem var sspriest, ka vienīgais, ko šis spēj, ir skaitīt naudu, ko vēl nav nopelnījis.

24. Incha

3/23/2010 4:45:41

Bērziņš, Kārkliņš vai Liepiņš

Man personīgi vienalga, bet kaut kas ir jāmaina šajā aptaukotajā pasākumā

25. Meža 4

3/23/2010 8:55:37

Biju Kultūras namā uz tikšanos un ĢB prezentāciju. Ja neņem vērā to ko liela daļa apmeklētāju varēja arī nezināt par exMONSTRIEM u.c. SIA, tad varu teikt vienu - prezentācija bija letiņiem biku par šerpu (ieskaitot uzbraucienu apmeklētājiem) - "Mans laiks ir tik pat dārgs cik Jūsu, un ja kāds vēlas turpināt maksāt Namiem, lai iet un turpina to darīt..". Un tā mistiskā tabuliņa uz projektora ekrāna tiešām lielu skaidrību neieviesa...

26. Lady

3/23/2010 9:09:12

Jā, un pēc šis dīvainās prezentācijas daudzi/as parakstījās (diemžēl). Mana radiniece, piemēram, parakstījās pēc principa - tur jau daudzi bija parakstījušies, un ko tad es.. protams, ka es arī.

27. Ronda

3/23/2010 9:41:50

Jautri palasīties Nu tik būs, nu tik nāks " cits onka" un viss notiksies Vai tomēr nebūtu lietderīgāk, iedzīvotājiem kādreiz painteresēties , kur paliek ( " Tukuma Namos " ) katras konkrētas daudzdzīvokļu mājas naudas uzkrājums !!! Jo kā zināms, gan ūdens , gan siltums tiek fiksēts ar skaitītājiem !! bet vot īres-apsaimniekošanas naudiņas ...Ujjj, kas "tās ir par naudiņām " varētu gan logus, gan durvis un uttt.visai mājai nomainīt !!Tā lūk !!

28. Tukumnieks

3/24/2010 12:19:40

Uzzināt katras mājas uzkrājumu tiešām būtu interesanti,tomēr painteresējoties,šo informāciju izrādās nelabprāt vēlas sniegt.
Bet -
" Par aprēķināto dzīvojamās mājas apsaimniekošanas maksu 2010.gadam katra dzīvokļa īpašnieks/īrnieks var iepazīties ar tam piešķirto lietotāja kodu un paroli links mājas lapā, kā arī SIA "Tukuma nami" grāmatvedībā, Kurzemes ielā 9, Tukumā."

29. Izvēle

3/24/2010 18:51:41

Galvenais lai ir cilvēkiem izvēle, kāda atšķirība, kura firma, Tukuma nami, Globe Accounting Ltd vai Latio Namsaimnieks vai vel kāds cits. Jo lielāka konkurence, jo labāka sniegtā pakalpojuma kvalitāte. Nevar tak būt tā, ka strādā tikai viens apsaimniekotājs, labāk, ka ir vairāki.

30. Ģirts Bērziņš

3/24/2010 22:17:21

Dārgie Tukuma iedzīvotāji, kam tērējat savu dārgo laiku lai aprunātu tik necilu personību, kā mani. 70% no komunālā maksājuma sastāda rēķins par apkuri, visi pārējie maksājumi sastāda mazu daļu un tie aktīvi tiek uzskaitīti ar skaitītājiem, savukārt siltumu jūs varat atļauties neuzskaitīt vēl vairāk- pārmaksāt par to. Veicot namu renovāciju, vasaras sezonā Tukumā parādītos vismaz 140 jaunas darba vietas, uzstādot individuālos siltuma skaitītājus ar iespēju katru radiatoru regulēt pēc vajadzības par siltumu vasarā nebūtu jānorēķinās avansā, bet gan tikai par patērēto.
Vai Jums to vajag???
Individuāli siltuma skaitītājus arī var uzstādīt, tikai kas maksās par koplietošanas telpu siltuma patēriņu, rezultātā nonākam pie slēdziena, ka skaitītāji ir jāuzstāda pilnīgi visai mājai, tas dotu līdzekļu ietaupījumu kā minimums uz 30%, No 1,50 Ls par kvadrātmetru apmaksa samazinātos uz 1,05 Ls par apkurināmās platības kvadrātmetru. Lai nebūtu jāmaksā par siltumu ko nepatērējam mājām ir jābūt nosiltinātām, katra māja ir individuāla un katrai mājai ir jātaisa savs energoaudits. Tikai pēc šī audita un tehniskās apsekošanas kļūs skaidrs, cik daudz un kas vispār darāms, tad top projekts siltināšanai. Siltināšana nozīmē mājas ārējo sienu pagraba un jumta pārseguma siltināšana, lai siltums neaizplūst no mājas bet gan paliek tajā, kā rezultātā mājai nebūtu no Tukuma Siltums jāiepērk tik daudz siltuma cik tā iepirka līdz šim. Tas ka Jums ir silts dzīvoklis nenozīmē, ka māja nav jāsiltina, siltais dzīvoklis silda mājas sienas un tās savukārt silda āra gaisu un Jūs par to maksājat.
Par pagājušo apkures sezonu jūs katrs esat pārmaksājuši 1,10 Ls par dzīvokļa kvadrātmetru, tikai par apkuri- 6 apkures mēnešos vidēji 231 Ls uz katru dzīvokli Tukumā. Tas ir 8085 Ls uz māju un 598"290,00 Ls visā Tukumā (Jauntukumu ieskaitot). Savukārt Otrdienas NTZ rakstā "Siltuma Jautājumi sāpīgi un aktuāli" rakstīts ka Tukumnieki parādā par pusotru gadu 508"870,00 Ls!!!
Domājiet un rēķiniet cik tad esat pārmaksājuši par pusotru gadu un kurš kuram melo.
Skaitiet savu naudiņu- es savējo skaitu pats.
Ar cieņu Ģirts Bērziņš
globeaccounting@inbox.lv

31. Kaspars

3/24/2010 22:41:59

Ar šito siltināšanu ir viens joks. Protams ir labi tiem, kuri nav nomainījuši logus un nosiltinājuši savus dzīvokļus no iekšpuses, bet vai pateicoties kopīgajiem siltināšanas darbiem, tam kurš nomainījis logus un nosiltinājis dzīvokli būtu jāmaksā par to kurš nav iegūldījis savā komfortā līdz šim... hmm būtu interesanti, patiesi interesanti.

Priekā!!!

32. Toro

3/24/2010 23:29:44

Piekrītu Tev, Kaspar! Es esmu nomainijis logus un radiatorus + noliltinājis no iekšpuses! Siltums netrūkst! Es pat to laižu laukā un griežu ciet radiatorus! Citiem dzīvokļiem ir auksts (veci logi un radiatori), Man vairāk neko nevajag, kā siltuma skatītāju. Nevēlos maksāt par to, kas man nav vajadzīgs un kur cits nav ieguldījis!
Varbūt jāsāk ar skatītājiem, lai padomā tie, kas nav mainijuši logus u.t.t.

33. Incha

3/25/2010 7:07:29

1. Par siltināšanu
Tā nu ir, ka daudzi no mums ir iegldījuši savu naudiņu siltināšanai no iekšpuses, kas noteikti ir devis nelielu rezultātu konkrētā dzīvokļa ietvaros. Tātad man ir silts! Ja es aizgriežu radiatoru, tad ieguvums no manas siltināšanas ir visai mājai. Ja atveru logu jo ir traki karsti, tad mājai ne tikai nav nekāda ieguvuma, bet iespējams pat zudumi. Dzīvoklis siltumu paņem, bet izvēdina pa logu kopējo naudiņu.

2. Par jauniem radiatoriem
Tas protams tā pat kā punktā nr. 1.

3. Par logiem tā pat kā Nr.1

4. Par apkures pārbūvēšanu, lai var ierīkot katram dzīvoklim vai radiatoram skaitītāju ir iegūstams ietaupījums katram konkrētam dzīvoklim. Bet šajā gadījumā ir 100% māja jāaprīko ar skaitītājiem.
Gan kopējais uz māju, gan katram dzīvoklim.
Ja kādam atļaus to neizdarīt, tad nav jēga no šāda plāna! (izveidosies tāda pati situācija kā ar ūdens skaitītājiem)

Ieguvums ir iespējams pat stipri lielāks kā aprēķinos, jo katrs pats būs savs siltuma taupītājs un maksātājs. Ja nedēļu nebūšu mājās, tad siltumu nogriezīšu uz minimumu.

5. Par mājas siltināšanu no ārpuses. (+ bēniņi un pagrabs)
Skaidrs kā diena, ka tas ir vajadzīgs, un ieguvums noteikti būs lielāks, kā visiem nosiltinot no iekšpuses. Kopumā uz katru dzīvokli rēķinot, tas noteikti darbos un materiālos būs lētāk.

Tātad principā ir divas lietas. Tādas kurās iedzīvotāji jau ir ieguldījuši savu naudu, un tādas par kurām ir jāvienojas iedzīvotāju vairākumam.
Jo nevar būt tā, ka es muļķis nomainījulogus un radiatorus + samaksāju par darbu Tukuma namu strādniekiem uz rokas , bet citiem logus un radiatorus nomaina par kopējo naudu. Jeb es vēl maksāju par pārējiem mājas radiatoriem un logiem.
Šeit vienkārši konkrētās izmaksas ir jāuzliek uz konkrētu dzīvokli kurā šos darbus vēl ir jāveic. Tas no uzskaites viedokļa nav nekāds kosmos.
Tātad vajag savest kopā potenciālos darbu veicēju, izgatavotājus un iespējamos finansētājus. Pa skaisto protams būtu, ja pie finansētājiem parādītos ES, ne tikai bankas ar aizdevumiem.
Savukārt tādi uzņēmumi kā Skonto, Montāžnieks, Līvas pacīnītos par jēdzīgas cenas iedošanu par logiem. (šiem fruktiem tak grūti laiki)
Būvmateriālu tirgotāji varēs pacīnīties par to kurš pārdos radiatorus (vai pat izplatītāji)
Isams, Amatnieks u.c. pacīnīsies - kurš vilks apkuri un siltinās māju u.t.t. Te ir darbs daudziem cilvēkiem un iespēja pārlaizt dižķibeli tiem, kas kas no katra loga negrib uzvārīt mersedesu.

Ja šādu darbu kūrēšanu uzņemtos tie paši iesūnojušie Tukuma nami, tad jau būtu skaisti. Bet nedomāju, ka tur ar esošo vadību un personālu tas ir iespējams.
Jo tikai slinkums, mantkārība, bardaks noved pie tā ka parādās brīvas iespējas ienākt jauniem dalībniekiem.


Un teiktu arī Fui tiem, kas uz šo visu noraugās un tēlo ka to neredz!

Tas tak ir izdarāms!

34. Kaspars

3/25/2010 8:07:13

Sanāk tā, ja man ir viss nosiltināts un tagad māja izdomā paņemt kredītu, kuru pēc tam nespēj atmaksāt kaut kādu iemeslu dēļ. Es, kā komforta cienītājs, cietīšu to iedzīvotāju dēļ kuri nemaksā. Jo proti, nesamaksājot kredītu bankai, banka atvelk naudņu no naudas, kas paredzēta par komunālajiem pakalpojumiem. tas sanāk, ja kāds izdomā visus uzmest, pārējiem par viņu jāmaksā, vai arī pretējā ga"dījumā jātup augstumā ar visu savu godīgo maksāšanu
Uzskatu, ka uz"šo kredīta soli var iet tās mājas, kuras ir pierādījušas, ka viņām rūp māja nevis pašam savs dzīvoklis. jāsaka ka daudzās mājās būs galīgā truba, ja paņems kredītu, jo iedzīvotāji paši aiz sevis nesakopj, tas ir: kāpņutelpas pied**stas, piemīztas, benčiki mētājas pa kāpnēm, durvis salauž u.t.t.
domājiet ka paņemot kopējo kredītu visi kulturāli paliks?? ha-ha
Atcerieties, ka no šī gada vēl ieslēgsies skaitītājs par jautro īpašu nodokli

35. Ronda

3/25/2010 13:48:32

Uh, cik inčīgi lasīt Ģ.Bērziņa k-ga rakstus Ir taisnība, ka derētu dzīvokļos individ.siltuma skaitītājus utt.! tikai arī nu dikti interesanti, ja uzliek skaitītājus , vecām , nesiltinātām mājām , ar veciem logiem un uz totāli veciem, aizaugušiem radiatoriem, vai efekts varētu būt dikti liels Un ar to naudiņas ekonomiju arī diktam interesanti, vai tad par velti tiiks visi tie darbiņi darīti, nekā, būs jāņem kredīts, un tas protams arī jāatmaksā veku pazuda lielā ekonomija
Izvēle starp apsaimniekotājiem vajadzīga, piekrītu , taču saprātīgāk būtu pašlaik ieguldīt ēku uzkrāto naudiņu !!!!( jo diez vai cilvēkiem pašlaik ir labākais periods, apkrauties vēl ar jauniem lieliem kredītiem ) !!logiem, siltināšanai un pēc tam ķerties klāt jau indiv.skaitītājiem , jo lielie skaitītāji uz mājām jau tāpat ir !! Ak, jā un par māju uzkrājumu informācija Tuk.Namu .mājas lapā Tādu tabuliņu varam mēs katrs sastādīt 20 min

36. mr Berzins

3/25/2010 15:59:30

140 jaunas darbavietas - Tukuma Šlesers

37. Anonīms

3/25/2010 18:05:43

Aprēķins ir pavisam elementārs:
Uz doto mirkli vidēji Tukumnieki katru mēnesi (tie gadā ir 12gb) par apkuri atdod Tukuma Siltumam 0,85 Ls par apkurināmās telpas kvadrātmetru
Māju pilnībā nosiltināt un uzstādīt individuālo siltuma skaitītāju sistēmu maksā (aizdevumu ieskaitot) 0,40 Ls uz dzīvojamās telpas kvadrātmetru (šis maksājums ir katru mēnesi, līdz aizdevums tiek segts), apkures sezonā (tie ie 5 mēneši) par apkuri dzīvoklis vidēji patērē 0,35Ls uz dzīvojamās telpas kvadrātmetru (šeit tiek ierēķināts arī koplietošanas telpu apsildīšana).
Rezultātā: 1.Māja norenovēta no pamatiem līdz jumtam, kāpņu telpas ieskaitot; 2. Uzstādīti siltuma skaitītāji un termoregulatori katram radiatoram
3. norēķinies par patērēto siltumu tikai apkures sezonā
4. 12 mēnešu griezumā neapgāžami cipari
4.1. 0,85 Ls vietā 0,15 Ls (vidējais uz 12 mēnešiem)
4.2. siltināšanas izmaksas 0,40 Ls mēnesī uz dzīvojamās telpas kvadrātmetru.
Sasummējot 0,15 + 0,40= 0,55Ls/ mēnesī par dzīvojamās telpas kvadrātmetru, pat ja Tukuma siltums izdomās tarifu paaugstināt par 20% vidējais sanāks 0,58 Ls/ dzīvojamās telpas kvadrātmetru/ mēnesī.
Ietaupījums 0,30 Ls uz dzīvojamās telpas kvadrātmetru katru mēnesi.

Par tiem nomainītajiem radiatoriem- dzīvoklis, kurā šī lietiņa jau ir izdarīta par cita radiatoriem nemaksā- īpašnieka ieguldījums tiek atrēķināts un attiecīgā īpašnieka maksa uz projekta izmaksām samazinās. Bez tam savu ieguldījuma daļu ir iespējams izmaksāt uzreiz bez bankas procentiem.

Par logiem- atbalsta projektā neiekļauj dzīvokļu logu nomaiņu, tiek iekļautas tikai izmaksas par koplietošanas telpu logu un durvju nomaiņu. Dzīvokļiem kuros logi nav nomainīti tiks piedāvāts to izdarīt paralēli ar siltināšanu- tur cilvēkam pašam jātiek skaidrībā vai pieņemt mūsu pēcapmaksu vai formēt kur citur, vai arī mainīt vēlāk, tikai tad jau būs jārēķinās, ka fasādes daļa būs saviem līdzekļiem atjaunojama.

Ar cieņu Ģirts
globeaccounting@inbox.lv
Nāciet ciemos uz Raudas 27A, tur daudz konkrētākus aprēķinus par konkrētu māju varēsim sniegt

38. Gana

3/25/2010 22:50:10

Kā bērziņa kungs iedomājas uzstādīt individuālos siltuma skaitītājus mājām, kurām stāvvadi iet caur dzīvokļiem? Kā aprēķinās koeficientu tādā gadījumā, ja stāvvadus nemaina? kurš segs starpību starp kopējo un idivuduālo skaitītāju rādījumiem, vai piemēros koeficientu? ja kādam no ēkas dzīvokļiem ir parāds par apsaimniekošanu un citiem maksājumiem, kas šo parādu pārņems? Ja kāds no dzīvokļiem nemaksās par siltumu, ja būs individuālie skaitītāji, to atslēgs no sistēmas? Tad palielināsies apkures izmaksas citiem dzīvokļiem(blakusesošajiem). Ir vēl daudz jautājumu, bet uz Raudas ielu 27A tiešām neiešu. Nevieš man uzticību šitas kungs

39. Tukumnieks66

3/26/2010 0:34:59

Ģirt, Ģirt, Ģirt !!!! Nepadodies !!!! Monstrs Tu esi !!!!

40. Ronda :)

3/26/2010 12:02:57

Kā, aprēķinās to , kā aprēķinās šo, da nekā , lai arī kā " Kungs" mēģina iestāstīt par nez kādiem mistiskiem 0.85 vai 0,40 santīmiņiem ( tiešām inčīgi, kā to var aprēķināt ja gandrīz katrai mājai ir citādāka kvadratūra un apkures mēneši arī naf 5 , piemēram šogad šis jau ir 6 mēneša gabals utt.utt
Un galu, galā, ja ir tik milzonīga vēlēšanās darīt pilsētas iedzīvotājiem dikti labi, tad tik vajag paņemt venu māju un pilnība visu to, realizēt ( tik liela peļņa kā gribas no vienas gab mājas protams nebūs, bet kas neriskē tas nedzer šampīti Un tad varēs arī redzēt cik, kas un kā lai veicas

41. Santex

3/26/2010 15:13:07

- no siltumtehniķa viedokļa tas viss ir reāli, un atšķirībā no ūdens skaitītājiem - tiešām ekonomija ir pamatīga! Nesaprotu kapēc šī sistēma jau sen nav Tukumā! Normālās valstīs nemaz citādi nenotiek !Jau10 un vairāk gadus darbojas individuālā siltuma uzskaite!

42. Anonīms

3/26/2010 17:03:57

Normālos apstākļos, kad māja ir savesta kārtībā uz mājai 1. skaitītājs stāv siltuma mezglā visi pārējie pie radiatoriem- klients tā pat kā gāzi un elektrību norēķinās pēc saviem skaitītājiem, par koplietošanas telpu patērēto siltumu atkarībā no dzīvokļa platības. Vai tad Jūs maksājat par elektrību vairāk ja kaimiņš par to nav norēķinājies??? Par ko jūs runājat??? Tas, ka līdz šim kāds ir jums pāri dara, vai nepārtraukti jums melo- atbildēt nevaru, tur nu tieciet paši galā.
Par tiem santīmiņiem rēķiniet paši- iesaku paņemt kalkulatoru, pildspalvu un lapiņu- tas palīdzēs, šampānieti gan veriet vaļā kad esat izrēķinājuši, jo aprēķinam vajag skaidru galvu!
Tas ka katrai mājai savi kvadrātmetri, jums pilnīgi piekrītu. Siltuma piegādes izcenojums centrā visiem vienāds, Jauntukumā savādāks, bet savstarpēji vienāds, t.i. cena par megavatstundu Ls/MWh. Tas ka mazāks maksājums par renovāciju, ja lielāka māja arī nav noslēpums.
Tas cik ilgi kurina ir atkarīgs no tā cik ilgi pirks- ja maksāsi vasarā arī vasarā var pakurināt, beigu galā SPA tak ir modē.
Visi, kas pie mums ir atnākuši ir sapratuši kā un kur cipari veidojas. Bez tam mūsu darbībai ir rezultāts, jo U.Eglītis, kurš pirms tam stāstīja, ka es nezinot ko runājot pats uz doto mirkli kā konsultantus izmanto mūs konsultējošo uzņēmumu. Tikai man domāt, ka viņš plāno uz siltuma skaitītāju uzstādīšanas rēķina norakstīt naudiņu kurai vajadzētu būt mājas uzkrājuma kontā.
Viena siltumskaitītāja cena uz vienu radiatoru ar visu uzstādīšanu maksā 24,2 Ls par gabalu. Apkures sistēmas pārtaisīšana 50 Ls uz vienu radiatoru (ieskaitot materiālu). Sistēmas apkalpošana uz 1 radiatoru 0,40Ls mēnesī jeb 0,02 Ls uz dzīvokļa kvadrātmetru.

Īsumā būtu pateicīgs, ja visus jautājumus tomēr sūtītu uz e-pastu, jo beigu galā, šo procesu Tukumā uzsāku es un negribu, lai Eglītis&Co manus aprēķinus izmanto savu plānu realizēšanai.

Interesentiem varu nosūtīt datus par pagājušo apkures sezonu jau nosiltinātā mājā- sūtiet pieprasījumu uz e-pastu: globeaccounting@inbox.lv , tad nevajadzēs nākt ciemos

43. Tukumnieks

3/26/2010 19:47:12

Piekrītu tam ko saka Ronda. Tiešām Bērziņa kungs varētu sākumā pārņemt apsaimniekošanā vienu māju un parādīt ar darbiem savus nodomus.
Tad arī būs redzams vai vīrs ir ar vārdu.Un nevajadzēs šajā slejā sev vervēt klientus caur e-pastu.

44. ANALīze

3/27/2010 11:00:50

veidojot kompānijas ar nosaukimiem MONSTRS un GLOBE-viskautkas, to veidotājs viennozīmīgi cenšas parādīt ka kaut kas ir liels. Ja kaut ko grib izmisīgi pasniegt kā lielu, tad visticamāk ka tas īstenībā ir mazs. Mazas lietas nevienam no iesaistītajiem nesagādā baudu

45. Dēmons

3/27/2010 19:43:59

ilgi smējos par 44 komentāru bet pats segvārd ANALize (ANAL) ar lielajiem - tas tak ir perversi Tieciet ar savām problēmām galā

46. meža iela2

3/27/2010 23:06:18

mums jau viens kļuva par miljonāru no eiropas naudas,(Ruža),arī solīja zelta lietu ,bet iznāca dimanta atkritumi.

47. Ir_doma

3/28/2010 20:41:40

Man ir vidējais dzīvoklis ,ja es ziemā pilnīgi atslēdzu apkures radiatorus (pie regulatoriem tas taču būs iespējams) ,vai man maksa par apkuri būs =0._Ls ? ,Interesanti ,cik silts būs dzīvoklī ,ja ārā -20 ? ,protams ,ja kaimiņi sildīsies ,tad esmu PAR!

48. Santex

3/29/2010 10:13:34

vispār tā vajadzētu būt, tikai kaut kādi santīmi par koplietošanas telpām varētu būt jāmaksā!

49. Ir_doma

3/29/2010 10:23:00

Koplietošanas telpās radiatorus arī atslēdzam!....

50. Santex

3/29/2010 15:04:26

ja mājā pilnībā aptur cirkulāciju, tikai tad var dabūt 0,00 ls rēķinu, jo arī stāvvadiem ir siltuma zudumi - tikai atšķirībā no dotās situācijas siltums paliks mājā!

51. noslēpums

3/29/2010 21:25:51

komentārs Nr.23
izejot no komentāra Nr. 23=
rodas sekojoši jautājumi Bērziņa k-gam
1. Kāds ir jūsu uzņēmuma pamatkapitāls?
2.Ko Jūs darīsiet un ko teiksiet tiem klientiem kuri piekrituši Jūsu apsaimniekošanai, ja ES finansējumu nepiešķirs?? Bankas kredītu atteiks??


Man jau šķiet, lai šo projektu realizētu ir jābūt diezgan lielam pamatkapitālam, jābūt kaut kādiem instrumentiem ar kuriem šos darbus veikt, kā arī darbiniekiem, kuri strādās Jūsu uzņēmumā ALGAS arī būs jāizmaksā...

Cik daudzi no Tukumniekiem ir ar mieru strādāt pie Bērziņa k-ga, palasot iepriekšējos komentārus par samaksātajām algām, komandējuma naudām utt.

Kur Bērziņa k-gs ņems izejmateriālus, ja viņš vēl nav norēķinājies par materiāliem no MONSTRS SIA laikiem.

Man kā patērētājam tas viss ir ļoti svarīgi zināt, pirms ES parakstu kautkādu līgumu.

52. Ha

3/29/2010 21:45:35

Dažreiz tiek izteikti piedāvājumi, no kuriem nav iespējams atteikties!

53. noslēpums

3/29/2010 22:05:41

to- Ha
Piedāvāju tev , neatteiksies??

54. edgars

3/29/2010 22:21:03

ģeniāli - kur tad ir siltināšanas jēga, ja dzīvokļos logus nemaina??? Citēju:"Par logiem- atbalsta projektā neiekļauj dzīvokļu logu nomaiņu, tiek iekļautas tikai izmaksas par koplietošanas telpu logu un durvju nomaiņu. Dzīvokļiem kuros logi nav nomainīti tiks piedāvāts to izdarīt paralēli ar siltināšanu- tur cilvēkam pašam jātiek skaidrībā vai pieņemt mūsu pēcapmaksu vai formēt kur citur, vai arī mainīt vēlāk, tikai tad jau būs jārēķinās, ka fasādes daļa būs saviem līdzekļiem atjaunojama." Tā Bērziņa kungs!!!

55. Ha to Noslēpums

3/29/2010 22:39:29

Man nav aktuāli!

56. kola

3/30/2010 23:21:11

kas tā par apsaimniekošanas firmu ja biznesa inkubātorā tukumā no darbojas ar grāmatvedības programmu izstrādi?protams ka viņiem nav ne naudas ne darbinieku lai visu to projektu īstenotu.pieredzes arī nava jo ši firma komercreģistrā ir dibināta tikai 2009 g jūlijā.tatad ģirts bērziņš ir tikai sešinieks.kas tad viņam ir jumts?vai tikai nav Kampara kungs mūsu novadnieks ?viņi jau visi ir iesaistīti.roka roku mazgā.citām mājām jau no sākuma pamati kārtīgi jāsataisa lai neplīstu sienas ar jauno sitinājumu.un vispār apnikuši visi tie starpnieki kam mēs parastie ļautiņi maksā par neparko,un smuki maksāsim.es esmu celtieks un brīnos kur tādus mazus aprēķinus veicis.tad jau sanāk ka strādniekiem algas nemaksā vispār .tik lēti izcenojumi.laikam nodokļus arī nemaksās.nerunājot par 21%PVN.

57. kola

3/30/2010 23:37:09

ar vienu pliku putuplasta pielīmēšanu pie sienas un špakteles apmešanu uz putuplasta nekas nenotiks.jāsiltina māju bēniņi,jumts,pamati.un citi pamatīgi darbi.visas siltuma caurules ,radiātori ,logi.un tas par 0,40 santīmiem?jūs ko vājprātīgie.pēc manām aplēsēm katru mēnesi būs jāmaksā kredīts ar procentie aptuveni 200LS.10 vai 20 gadus.nezinu vai tas būs lētāk.jā protams par siltumu maksāsim mazāk,bet kopējais cipars jau būs liels.tāka apdomājiet kādus papīrus parakstat,un vai jums tas ir vajadzīgs.ir jau mājas siltinājumi kas ražo paši siltumu un apsilda mājas kāpēc tādus neizmanto?ir Rīgā tādas pēc Kanādas tehnoloģijas.apšuj mājas sienas un razō siltumu.tākā apdomājieties.vai tas starpnieks jums ir vajadzīgs.ja ir man jautājumi atbbildēšu ar lielāko prieku.

58. Anonīms

3/30/2010 23:57:20

kas maksās par tiem dzīvokļiem kas nevarēs samaksāt?protams ka pārējie nama iedzīvotāji.banka jau ieslēgs skaitītāju nejau 0.1%dienā bet 1%DIENĀ.banka nedos tos lētākos procentus ,bet tos labos25%mēnesī.tad paši rēķiniet kurā vietā jums sanāks lētāk.maksāsiet vienādi katru mēnesi.kurina vai nekurina.kredīts jau būs jaatdod dzīvokļu īpašniekiem ,nevis apsaimniekotājam.laikam daudz naudas jums visiem.vienmēr tāda sakritība ,kad iedzīvotājiem grūtāk ar darbu,naudu tad uzrodas visādi aferisti.kur bija viņi biezajos laikos kad iedzīvotājiem bija nauda un darbs?

59. Anonīms

3/31/2010 0:09:37

vienkārši es zinu kā aprēķina celtiecības tāmes un kuras uzvar konkursos.tās pašas savējās vien uzvar un nauda paliek tam pašam apsaimniekotājam.tad apsaimniekotājs pazūd un nauda bankai jāmaksa tiem pašiem dzīvokļa īpašniekiem.tākā apdomājiet.

60. Ronda

3/31/2010 13:54:46

Nu re kā prieks lasīt , ka ir taču tomēr vēl Tukumā arī gudri cilvēciņi palikusi, vēl visi nav Īrijā u.c.
Visi tik te ,par cipariem, par cipariem , nu tad es arī drusciņ :
Nu lūk apsaimniekošanas naudiņas ko cap carap paņem T.N. ir 0,30 sant par 1m2, normāla lieluma mājā ir apmēram ap 3800 m2 , un gadā 12 mēnesī = grozi kā gribi, sanāk ap 13680,-Ls un tas ir no vienas mājas !!!!! Hmmm, nu nekā nevaru saprast, ja dārgi maksāju par siltumu, tad vismaz man ir silts, ja par ūdeni, tad mazgājos utt.utt bet vot kur paliek šīs naudiņas , ja gadiem netiek veikti nekādi kapitālie remonti ( un tie kas bija ujj, pavisam viegli parēķināt cik var izmaksāt ar krītu nopūstie griesti trepju telpā utt. Reku šeku, vesels kapitāls māju siltināšanai un visam citam , tikai kur ???Vot tas ir labs jautājiens

61. Modžus

4/1/2010 0:03:02

to Ronda-smuki jau esi aprēķinājusi,iespaidīgi cipari bet vai esi painterēsējusies cik reāli ir samaksāts un kāds ir mājas parāds.Es domāju tā ka tiem kuriem ir darbs jādzīvo atsevīšķā mājā no tiem kuriem tas nav un tad pirmajiem būs zelta kanalizācijas trubas.

62. kola

4/1/2010 13:49:51

jaunie apsaimniekotāji jau arī netaisīs ar labu krāsu vai špakteli.Tas notiek tā nopērk bundžu ar krāsu leišos par 5ls bet iedzīvotājiem pasaka ka 25LS un parāda papīru.tikai tā firma kas nopērk pa pieci un pārdod pa 25 ir viena un tā pati tikai meitas uzņemums.tā to naudu noraksta.gan uz siltinātāju.caurulēm, radiātoriem.un citiem materiāliem.tad sanāk ka mājas renovācija izmaksā pus miljonu vai 1 miljonu.mājas renovācijā var briesmīgi varietēt.būs daudz ekspertu,būs būvinženieru,dizaineru,arhitektu,neatkarīgo ekspertu.tie jau neko nedarīs par 100 latiem.tiem vajadzēs tūkstošus.vēl jau daudzo uzrakstīs ko viņi nemaz nebūs daŗijuši.kas to visu pārbaudīs?nejau nama iedzīvotāji.kas sarēķinās cik patiesībā izlietos cementu.špakteli un citu.pārpalikumus izlietos citu māju siltināšanai,krāsošanai,bet uzrakstīs ka pirkti no jauna.tapēc es zinu kā to visu dara un raksta.ja man mājai liktu saules baterijas,vēja ģenerātorus uz jumta un vēl kas ražo siltumu dazādas tehnoloģijas.es tad saprastu,ka esmu neatkar.igs no visiem sīem tukuma siltums.tukuma ūdens un t.t tad saprotu par ko maksāt.pats sev saimnieks.bet tagat nosiltina vai nenosiltina tikuntā esmu atkarīgs no tukuma siltuma.es jau tukuma siltuma vietā pēc tam kad nosiltinātas būs visas mājas tādu ceņiku ierubītu ka par maz neliktos.vairs ar šķeldu nekurinātu bet ar naftu,benzīnu,saļarku";mazutu,gāzi.visu kas dārgāks.tad jau kilovatstunda nemaksās tur 20ls bet 300 ls.kopējais rezultāts būs tāds pats kāds tagat .ar visu siltināšanu sanāks dārgi.tā nav izeja.ne pa velti jau personīgās mājās liek vēja ģenerātoru,saules paneļu,saules konvektorus,un citus neatkarīgos siltuma ražotāju.arī zemes siltumu izmanto.to es saprotu.tas viss atmaksājas diezgan īsā laikā un vēl pārdod kaimiņmājām.tas ir ar peļņu.to es saprotu.bet šo siltināšanu neatbalstu.

63. kola

4/1/2010 14:01:21

šie siltinātāji teica kad (uzdevu iepriekšminēto jautājumu) kad būvēs savu katlu māju.es prasīju kurā vietā pilsētas centrā vai?tur nevienam neļaus.tad prasīju vai sētas pagalmā?arī ne.kur tad ārpus tukuma robežas.kas vilks tās jaunās caurules?atkal kredīts jāņem miljoni.tad tukuma siltums neļaus pie savām pazemes caaurulēm pieslēkties.pašiem būs jāliek savas.raksim pilsētu un liksim.tas prātam ir vienkārši neaptverams.es šiem prasīju vai viņi vispār saprot ko ir teikuši atbildēja ka nē.tākā grozies kā gribi būsim atkarīgi no tukuma siltums.nedod dievs ka jaunais apsaimniekotājs nebūs kautko samaksajis ,kā tas ir kooperatīvajām mājām tad visu atslēgs gan ūdeni gan siltumu,gan gāzi.ja man būtu neatkarīga enerģija kas ir atkarīgs tika no vēja vai saules vai zemes siltuma,tas būtu pavisam kas cits.

64. kola

4/1/2010 14:36:13

līgumā ir konkrēti teikts ka vajadzēs norēķinātie par mājas renovāciju 10 gadu laikā neatkarīgi no aizdevuma summas.mājas pārvaldniekam jāmaksā īre,ūdens un kanalizācija,apkure,koplietošanas elektroenerģija,atkritumu izvešana.kā arī būs nama pārvaldniekam jāveido uzkrājuma līdzekļi mājas kapitālajam remontam un atjaunošanai kurā no ikmēneša maksājumiem par mājas kopīpašuma pārval"dišanu un apsaimniekošanu tiek ieskaitīti 10%tātad var secināt vai tad nebūs māja renovēta tas ir atjaunota?renovēta māja tas ir tikpatkā no jauna celta.tad es neko nesaprotu.atkal lieki maksājumi.mājas kredīts vēl mistisks uzkrājums.tad nafig man jāņem kredīts lai māju atjaunotu lai pēc pāris gadiem tā sabruktu?normāli atjaunotai mājai nevajag taisīt kapitālremontu gadus 20 un vairāk,ja pareizi atjauno.tātad vīņi nedod nekādu garantiju remontam.atkal lieki izdevumi.un tā vienmēr maksā un maksā un neredz nekādu labumu.tāpēc es uzskatu jaunos māju apsaimniekotājiem par nenopietniem apsaimniekotājiem.par naudas kāsējiem un tikai.tie visi noteikumi ir gandrīz identiski kopēti kādi ir kooperatīvajās mājās.tākā seciniet paši kur tā ekonomija un jūsu peļna paliek.citu kabatās nevis jūsu.

65. Ronda

4/1/2010 16:25:53

+ , - protams bet bonuss pienākas "kola "

66. en

4/1/2010 22:31:40

Palasiet un iestādiet smadzenes vietā NTZ mājas lapas forumā ( Tēma : "jauns apsaimniekotājs - kādi viedokļi?") vienam tipam Z sauktu arī par ZK u.t.t. Viņš nu aizstāv ar zobiem un nagiem - nezinu ko tik simpātisku saskatījis tajā Globe mobe tiri piri

67. agronoms

4/2/2010 10:38:06

Es kā sab.organizācijas vadītājs Tukuma "Dzīvokļu un īrnieku biedrība gribu informēt izlasiet Tukuma Laiks izdevumu Aigas Kasilovas rakstu un otrs dzīvokļu īpašnieka likuma 19 un 22 pantus tur daudz kas ir pateikts par to kā juridiski viss ir jānokārto ,pagaidām tā ir iedzīvotāju izmantošana un likumu nezināšna ,kas šos parakstu vacējus no atbildības neatbrīvo.,iesaku nekādus papīrus neparakstīt.Guntars Ķirķis

68. en

4/2/2010 14:17:39

Guntars ar pārmeties uz šo mājas lapu!!! Tas labs raksts - domāju, ka vēl dažiem acis atvērs un parādīs, kas tas par fruktu ir.. Tik žēl, ka ir arī tādi cilvēki, kuri ietiepīgi nevēlas saprast pie kā var novest šis pasākums - viens tāds NTZ forumā rakstās... Tapēc jau mēs esam tādā pa....ļā tādu lētticīgu cilvēku dēļ!

69. Ronda

4/3/2010 21:54:21

Nu jau, nu jau !!!! Nemot vērā Ķirķa kunga vecumu , visu cieņu ja jau ir atradis ārī šādu iespēju "izteikties" , jauki, progress, visi vecumi utt, mācās apieties ar i-netu

70. hmm

4/3/2010 22:02:07

nemaz jau Guntars K. nav tik vecs,bet piparus viņš vēlšai lietā piebērs jo zinu viņu.

71. agronoms

4/4/2010 15:37:47

Par tiem pipariem varat nešaubīties un pensijā arī vēl neesmu,tādēļ pārsteigumi vēl būs oktobrī ,nu pēs 2.oktobra ,jo man par vietu plēsties nevajag kā tas drīz notiks ar vienu otru politisku partiju es jau tur esmu zemgales reģionā.sarakstā..

72. Traktoors

4/4/2010 20:58:54

Vai tukumnieki zin kaadaa viziitee firma monstrs brauca uz shlokenbeku ciemos, varbuut iipashnieks var pastaastiit, nu lai tauta zin savus varonjus????

73. en

4/4/2010 21:56:53

Padalies informācijā traktor!!!!!!!!

74. z

5/1/2010 10:43:33

Braši ķēzīt un neko nedarīt

75. z

5/1/2010 11:02:29

Nečurā, kurš kur brauca - vis dara tā, draugs draugam ... un slavē, tikai tā rodas ielas meitas vai meitas uzņēmumi, kas citiem piegriežas un šauj pa purnu, bet laikam neiešāva
Un man vienalga, kurš ar kuru kaujas, ka tik labi mums, kas grib ko mainīt uz labo pusi nevis stāvēt malā un gaidīt, kad citu pametīs zem riteņiem.
Tomēr ir frukti(les), kas sauks sevi par augstas raudzes speciālistiem(ēm), bet citus par traktoristiem un zemākās šķiras pārstāvjiem, kuriem nav uzskatāmi par pilntiesīgiem.
Tā sāka Vienotības kalniete, noniecinot strādniekus LTF kongresā, tā turpina tagadējie krējuma smēlēji un pret tādiem var dzimt tikai bezgalīgs naids.
Taču balsojot par vienu vai otru ir jādomā, lai nebūtu jākunkst un jāmeklē ragavas uz mežu, vai ceļš uz ārzemēm.
Uzdziedi - man patīk Latgalē un latgals zilie sili, un ceļš, kas ved uz tālo Krieviju (Īriju). Bet labāk cīnieties, lai paliktu Latvijā un neklausiet viltus praviešiem (smadzeņu skolotājiem).

76. Fashists

5/14/2010 23:55:59

He he šajā sūda lapā jau neviens neko citu nemāk, kā muldēt un čīkstēt: tas tāds un šitāds. Tas tikai parāda kapēc Latvijā ir visgudrākie cilvēki) un to kāpēc tie atrodas vislielākajā pakaļā. (Latvieša morāle): Ja kāds kustās tad izdarīsim lai nekustās, jo nedod dievs ka tam kas kustās sāks iet labāk kā man. Jo man iet labi kamēr kaimiņam iet sliktāk kā man. Tamdēļ, to kas sāks kustināt sūdus kuros visi sēžam, lai tiktu arā - labāk piebeikt. Jo kā zināms sūds nesmird kamēr to nekustina. Veiksmi dzīvot sūdā mūžīgi, jeb Alahs svētī Latviju. Ar līdzīgu morāli tiek arī balsots par partiju Visu tukumam vai tml.

77. Tukuma iedzivotajs

9/28/2010 15:02:42

Labdien! Manuprat, katraa no daudzdzivoklu namiem ir jaievel vecakais, vai majas padome, kas tiktu pilnvarota slegt ligumus par siltuma un udens piegadi, ka ari organizetu renovaciju, ja iedzivotaji to velas. Pietiek vienreiz maksat naudu ONKULIEM, ka Girts Berzins, kurs izdomajis, ka ir veiklaks un gudraks par citiem, tadel bus starpnieks un rausis naudu uz iedzivotaju rekina. Nebusim naivi mulki laudis! Sadiem "apsviedigiem" Girtiem vieta butu uz apsudzeto sola Tiesa. Lai tur atbild par apkraptajiem stradniekiem, nepadaritajiem darbiem un nesamaksatajiem nodokliem Valstij.

78. Anonīms

8/19/2017 17:06:59

Es turpinu lūgt Arlene Williams kundzi, kas aizveda mani no tumšās nakts man. Dažreiz es jūtos žēl par sevi un nožēloju lēmumu, kuru es pieņēmu par uzņēmēju. Bet viņa man teica, ka esi pacietīgs un spēcīgs, kad es nepieprasu aizdevumu. Manas sirds apakšā es zinu, ka viņam ir plāns Mani Es saņēmu veiksmīgu aizdevumu par viņas kontaktu ar uzņēmuma pastu Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com sazinieties ar viņu tieši, izmantojot whatsapp +19513957929 Es zvēru Es zvanu jums idiots, ja jums joprojām ir jautājumi vai tos nozagtu citi viltus kreditori. Piesakies Arlene kundzei, un jūs labprāt aizņemsieties no sava uzņēmuma.

79. Anonīms

8/19/2017 17:11:37

Es turpinu lūgt Arlene Williams kundzi, kas aizveda mani no tumšās nakts man. Dažreiz es jūtos žēl par sevi un nožēloju lēmumu, kuru es pieņēmu par uzņēmēju. Bet viņa man teica, ka esi pacietīgs un spēcīgs, kad es nepieprasu aizdevumu. Manas sirds apakšā es zinu, ka viņam ir plāns Mani Es saņēmu veiksmīgu aizdevumu par viņas kontaktu ar uzņēmuma pastu Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com sazinieties ar viņu tieši, izmantojot whatsapp +19513957929 Es zvēru Es zvanu jums idiots, ja jums joprojām ir jautājumi vai tos nozagtu citi viltus kreditori. Piesakies Arlene kundzei, un jūs labprāt aizņemsieties no sava uzņēmuma.
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: cauevc
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"