tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

Novembrī SAJŪTU LĀDĒ divas BEZMAKSAS NODARBĪBAS topošajiem un esošajiem vecākiem

::Notikumi::

Sajūtu lāde  11. novembris. 2014  0 piebildes

Novembra mēnesī SAJŪTU LĀDE jeb skola visai ģimenei, kas Tukumā darbojas no aprīļa vidus, aicina uz divām bezmaksas nodarbībām. 17. novembrī grūtnieces un esošie vecāki kopā ar bērniem aicināti apmeklēt nodarbību VESELI ZOBI, uzzinot visu par bērnu zobu kopšanu, higiēnu un mutes dobumu profilaksi. Savukārt, 27. novembrī atkal tiksimies ar zīdīšanas konsultanti Sandru Lasi, lai uzzinātu visu par mazuļa zīdīšanu nodarbībā BĒRNA ZĪDĪŠANA – TEORIJA UN PRAKSE.

2014. gada 17. novembrī, kas šogad būs brīvdiena,ģimenes ar bērniem un topošie vecāki, īpaši topošās mammas, aicināti uz bezmaksas nodarbību par bērnu mutes dobumu profilaksi, zobu kopšanu un higiēnu. Nodarbību vadīs Liene Altroka - RSU Stomotoloģijas fakultātes Zobu higiēnas akadēmijas skolas 2. kursa studente, kura jau praktizējusi kā zobārsta sistents zobārstam – ķirurgam. Liene pati ir trīs mazu bērnu mamma. Nodarbības sākums plkst. 15:00, nodarbības ilgums aptuveni 2 stundas.

Liene stāsta: “Zobu higiēnista darbs man ir ļoti tuvs, man ļoti svarīgi šķiet izglītot vecākus, jo Latvijā šobrīd ir ļoti augsta kariesa (daudz cauru zobiņu) aktivitāte maziem bērniem. Vienīgais veids, kā to novērst ir izglītot vecākus. Vecākiem ir jāsarot, ka piena zobi ir tikpat svarīgi, cik pastāvīgie zobi. Jāzina, ka pirmais pastāvīgais zobs izšķiļas jau 5-6 gadu vecumā un to bieži vien notur par piena zobu un tādēļ tas ātri sāk bojāties, jo to atbilstoši nekopj. Jāzina, ka zobi ir ne tikai ēšanai, bet arī lai pareizi veidotu skaņas un palīdzētu mums citās lietās.”

Galvenās tēmas, kas tiks apskatītas nodarbībā: mutes dobuma kopšana grūtniecības laikā un kā tas ietekmē bērna mutes dobuma veselību; kā krūts zīdīšana pēc gada vecuma ietekmē bērna zobu veselību; bērna zobu kopšana vecumā no 0-3 gadiem; bērna zobu kopšana vecumā no 3-12 gadiem; biežākās problēmas un kļūdas; zobārsta un zobu higiēnista apmeklēšana – kad un cik bieži u.c.

Savukārt, 27. novembrī SAJŪTU LĀDĒ atkal ciemosies zīdīšanas konsultante Sandra Lase, kura topošajiem un jaunajiem vecākiem interesanti, noderīgi, plaši pastāstīs par bērna zīdīšanu un tās nozīmi. Nodarbība notiek divās daļās, sākotnēji apskatot visus teorētiskos jautājumus, un vēlāk praktiskajā daļā demonstrējot dažādas zīdīšanas pozas, paņēmienus, biežākās kļūdas un citas lietas. Nodarbība tiek rīkota ar Zidit.lv atbalstu.

Nodarbības sākums plkst. 17:30, nodarbības ilgums aptuveni 2.5 stundas.

---------------------------

No 1. oktobra visas SAJŪTU LĀDES organizētās nodarbības notiek jaunās, gaišās un krietni plašākās telpās Tukumā, Pasta ielā 11 (2. stāvā, ieeja no Meža ielas puses). Par visām aktualitātēm plašāku informāciju variet lasīt mājas lapā links .

Tā kā vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, aicinām pieteikties nodarbībām laicīgi: 29 299 433 vai sajutulade@sajutulade.lv .

---------------------------

Kontaktiem:
Sajūtu lādes idejas autore Evija Birkmane
e-pasts: evija.birkmane@sajutulade.lv / tālruņa numurs: + 371 29 299 433 / mājas lapa: links
sociālajos tīklos: draugiem.lv/sajutulade / facebook.com/sajutulade / twitter.com/sajutulade

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: ecwgcxe
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"