tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

„SAJŪTU LĀDE” TUKUMĀ AICINĀ UZ VAIRĀKĀM ĪPAŠĀM ZIEMAS SAULGRIEŽU NODARBĪBĀM 21. DECEMBRĪ

::Notikumi::

Sajūtu lāde  18. decembris. 2014  0 piebildes

SAJŪTU LĀDE jeb sajūtu skola visai ģimenei Tukumā Tukumniekiem piedāvā īpašu nodarbību programmu 21. decembrī Ziemas Saulgriežos, kas šajā gadā ir arī Ceturtā Advente!

Saulgriežu laiks ir īpašs laiks. Tas ir pārmaiņu laiks dabā, kad enerģija uz Zemes mainās, un šīs pārmaiņas palīdz mainīties arī mums daudz vieglāk un kļūt par tādiem, par kādiem vēlamies. Šis ir laiks, kad mēs spējam piedzīvot īpašu meditatīvu, transformējošu pieredzi. Šis ir laiks, kad padarītajam darbam ir īpaša nozīme un domām krietni lielāks spēks. Šis ir laiks, kad piepildās mūsu vēlēšanās un sapņi! Šis ir laiks, kad notiek brīnumi! Aicinām piedzīvot Ziemas saulgriežu brīnumu arī jums kādā no SAJŪTU LĀDES nodarbībām.

05:45-08:00
AGRĀ RĪTA PRAKSE JEB MANTRU DZIEDĀŠANAS NODARBĪBA KOPĀ AR JOGAS PASNIEDZĒJU AGNESI GUĻĀNI

Tiksimies plkst. 5.45, lai iekārtotos un sagatavotos. Plkst. 6.00 viegla joga, tad mantras dziedājums. Plkst. 7.30-8.00 kopīgas brokastis un sarunas.
Sākumā mazliet viegli iekustināsim ķermeni, lai ir ērti sēdēt, tad stundu dziedāsim īpašu mantru, kas atbrīvo mūs no bailēm un ierobežojumiem, veicina labklājību, stiprina ticību sev, palīdz mums mūsu sapņu un vēlmju piepildīšanā.
Nodarbību vadīs Kundalinī jogas pasniedzēja Agnese Guļāne. Nodarbības cena: 10 EUR.

10:00-11:30
LABDARĪBAS JOGAS NODARBĪBA - PALĪDZĒSIM TUKUMA DZĪVNIEKU PATVERSMEI, KOPĀ AR HATHA JOGAS PASNIEDZĒJU ZANI MAURIŅU

Plkst. 10:00 norisināsies īpaša LABDARĪBAS JOGAS NODARBĪBA, kuras mērķis iepazīstot un baudot jogu, visiem kopā arī padarīt labu darbu: palīdzēt Tukuma dzīvnieku patversmei. Maksas vietā no katra jogas apmeklētāja pieņemsim ziedojumus naudas veidā un/vai dažādu lietu veidā, kas ļoti vajadzīgas dzīvniekiem Tukuma dzīvnieku patversmē. Viss šajā nodarbībā saziedotais pirms Ziemassvētkiem tiks nogādāts Tukuma dzīvnieku patversmei. Nodarbību vadīs Hatha jogas pasniedzēja Zane Mauriņa no Tukuma. Uz nodarbību iespējams nākt kopā ar bērniem, jo viņiembūs ierīkots spēļu stūrītis.

16:00-18:30
SAPŅU UN MĒRĶU KARTE JAUNAJAM GADAM JEB SPĒLĒSIM SAVU DZĪVES "CIRKU" KOPĀ AR RAMONU POLI

21. decembra pievakarē dzīvās mūzikas pavadījumā un tuvojošos Ziemassvētku aromāta ieskauti tiksimies SAJŪTU LĀDĒ, lai ziemas saulgriežos izdzīvotu un izveidotu savu sapņu un mērķu karti jaunajam gadam! Nodarbības laikā ar fototerapijas palīdzību veidosim savu sapņu un mērķu karti jeb “plakātu” par 4 dzīves jomām: ģimeni, attīstību, darbu, atpūtu, atstājot vietu arī brīnumiem! Nodarbības laikā mēs visi izspēlēsim ikvienam tik labi zināmo spēli “Cirks”, izdzīvojot ierastā “Cirka” scenārija vietā savu dzīvi.
Nodarbību vadīs Ramona Pole. Nodarbības cena: 15 EUR.

--------------------------------

Uz nodarbībām aicinām pieteikties pirms tam! Uz ikvienu no nodarbībām var nākt ikviens interesents bez iepriekšējām priekšzināšanām par nodarbības tēmu.
Plašāku informāciju par katru nodarbību un to, kas uz nodarbībām jāņem līdzi vai kā jāģērbjas, aicinām uzzināt SAJŪTU LĀDES mājas lapā links vai sazinoties ar Eviju: 29 299 433 vai sajutulade@sajutulade.lv .

SAJŪTU LĀDE jeb sajūtu skola visai ģimenei Tukumā darbojas jau no 2014. gada aprīļa,piedāvājot dažādas nodarbības, seminārus, kursus visai ģimenei – bērniem, vecākiem, sievietēm, vīriešiem, senioriem, jauniešiem u.c.

Nodarbības notiek Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses). SAJŪTU LĀDES telpās apskatāma arī Montas Birkmanes fotoizstāde PĀRGĀJIENS DABĀ, kuras atklāšana norisinājusies 13. decembrī. Izstādē apskatāmas 12 Kultūras koledžas pēdējā kursa studentes fotogrāfijas, kuras apvieno tēma: cilvēks un daba.

SAJŪTU LĀDE vēl ikkatrai ģimenei mierpilnu šo pirmssvētku laiku, gaišus un mīļus Ziemassvētkus un veiksmīgu, panākumiem bagātu Jauno 2015. gadu! Uz tikšanos vēl šajā gadā, jo dažādas nodarbības SAJŪTU LĀDĒ turpinās notikt līdz pat 31. decembrim.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: kicmhdk
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"