tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

28.02. – LEGO® un MANS MAZAIS seminārs jaunajiem vecākiem Tukumā

::Notikumi::

Sajūtu lāde  5. februāris. 2015  0 piebildes

28. februārī, sestdienā, plkst. 14:00 SAJŪTU LĀDĒ īpašs notikums. Pie mums ciemosies LEGO® un MANS MAZAIS ar īpašu semināru bērnu vecākiem!
Semināra apmeklētājiem būs iespēja tikties ar sertificētu bērnu pediatri, neiroloģi Vizmu Meikšāni un žurnāla MANS MAZAIS galveno redaktori, četru bērnu mammu Sindiju Meluškāni.PAR SEMINĀRU – LEGO® un MANS MAZAIS Tukumā

Radošo un attīstošo klucīšu LEGO® DUPLO® ražotājs LEGO Group sadarbībā ar Žurnāls MANS MAZAIS šogad turpina pērn aizsākto semināru ciklu jaunajiem vecākiem. Un, kā tika solīts, šogad tie notiks lielākajās Latvijas pilsētās reģionos! Tuvākie trīs semināri notiks Tukumā, Valmierā un Liepājā. Pirmais seminārs notiks tieši pie mums Tukumā, SAJŪTU LĀDĒ – 28. februārī no plkst. 14:00.

Semināra īpašie viesi būs MANS MAZAIS ilggadējā eksperte, sertificēta bērnu pediatre, neiroloģe ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Vizma Meikšāne un žurnāla MANS MAZAIS galvenā redaktore, četru bērnu mamma Sindija Meluškāne.

Semināra galvenā tēma ir “Mans pirmais”. Seminārā runāsim par dažādām tēmām, kas aktuālas vecākiem, kuru ģimenēs aug bērni no 1 līdz aptuveni 5 gadu vecumam.
Dr. Vizma Meikšāne runās par pirmajām dienām bērnudārzā dažādos vecumos, sākot ar 1 gada vecumu, aizskarot gan fizisko, gan emocionālo aspektu. Runāsim par tik ļoti aktuālo tēmu – imunitāte. Pieredzē un stāstos dalīsies arī Sindija Meluškāne, kas līdzās darbam žurnālā, rūpējas par saviem četriem mīļumiem! Sindija stāstīs par to, kā darbu apvienot ar mammu pienākumiem.

Semināra norise: Tukumā, SAJŪTU LĀDES telpās Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses). Semināra sākums – plkst. 14:00.
Semināra ilgums: aptuveni 2-3 stundas.
Maksa par semināru: 3 EUR.
Lai piedalītos seminārā, iepriekš jāpiesaka sava dalība, jo vietu skaits ir ierobežots.


Semināru iespējams apmeklēt kopā ar savu bērniņu. SAJŪTU LĀDE un LEGO būs parūpējušies par to, lai arī mazākajiem semināra apmekētājiem būtu interesanti un aizraujoši!

Katram semināra apmeklētājam būs mazs pārsteigums no LEGO. Un arī SAJŪTU LĀDE būs parūpējusies par īpašiem piedāvājumiem semināra apmeklētājiem!


PIETEIKŠANĀS UN JAUTĀJUMU IESŪTĪŠANA

Lai pieteiktos semināram, līdz 23. februārim rakstiet uz e-pasta adresi kpms@kpms.lv , zvaniet vai sūtiet īsziņu uz tālruņa numuru 26 225 559 (Madarai), norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, semināra vietu, kā arī – vai gaidīt jūs ar mazuli.

Maksa par semināru – 3 eiro. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās ir OBLIGĀTA!

Variet izmantot arī iespēju un pirms tam uz norādīto e-pastu iesūtīt jums interesējošos jautājumus, lai semināra viesi tēmu varētu izklāstīt maksimāli plaši un tieši par tām niansēm un tēmām, kas vecākus interesē visvairāk.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: fcxhcyf
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"