tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

Cīņā par 2015 gada Superpuikas titulu dosies arī divi Tukuma skolnieki

::Notikumi::

Konkurss Superpuika  18. marts. 2015  0 piebildes

Otrdien, 24. martā konkursa „Superpuika 2015” finālā startēs 10 puiši no Alūksnes, Daugavpils, Preiļiem, Rīgas, Staļģenes un Salas. To vidū arī divi puikas no Tukuma 2. pamatskolas - Kristaps Glazeikins un Haralds Rauls Slišāns. Konkursa finālisti sacentīsies rādot galdniecības prasmes, pildot intelektuālus un radošus uzdevumus kā arī izejot fizisko pārbaudījumu trasi.

Konkursu „Superpuika” organizē Tehniskās jaunrades nams „Annas 2”. Tas ir daudzpusīgs konkurss 11 – 12 gadus veciem puišiem no visas Latvijas, kas notiek jau 24. reizi. Konkursa uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tieši tāpēc šīs ir Latvijas mērogā unikāls konkurss.

Šogad konkursa fināls norisināsies vairākās vietās: Tehniskās jaunrades namā „Annas 2”, TehnoAnnas pagrabos, bet finālspēle - trase notiks Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O (Ūdens iela 6), kur Superpuikas atbalstīs ne tikai savi līdzjutēji, bet arī šī gada pārsteigums - dziedātāja Mntha, RigaRollerDerby meitenes un perkusionistu grupa Miguel Andres Hernandez Giraldi vadībā.

Konkursa „Superpuika 2015″ pirmās divas konkursa kārtas norisinājās 2014. gada nogalē, kurās piedalījās 117 puiši no visas Latvijas. Finālā par 2015. gada Superpuikas titulu sacentīsies divi puikas no Rīgas - Mārtiņš Mazurs un Aleksandrs Jermolajevs, divi puikas no Tukuma - Haralds Rauls Slišāns un Kristaps Glazeikins, Eduards Rāzna no Garkalnes novada, Deivids Struckis no Alūksnes, Daniels Siļčonoks no Daugavpils, Edijs Vaivods no Preiļiem, Markuss Krīgers no Jelgavas novada Staļģenes, Leonards Prudāns no Salas novada.

Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” direktore Irēna Maskaļonoka uzsver: „Galvenais ir nezaudēt dūšu saskaroties ar grūtībām, bet domāt kā tās pārvarēt, mācīties no kļūdām un gūt prieku no dzīves. Superpuika tas ir tituls, kas uzliek pienākumus un nepietiek tikai būt talantīgam, radošam, stipram un prasmīgam, bet svarīga ir arī attieksme pret apkārtējiem, spēja būt labestīgam un izpalīdzīgam”.

Konkursa fināls būs skatāms speciālā raidījumā Re:TV kanālā 2015. gada 4. aprīlī plkst. 19:30 – 20:30.

Konkursu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pateicamies arī konkursa atbalstītājiem: Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), Skatuves serviss SIA "3S", skaņas un gaismas aprīkojums no Discomania, piekabes, stiprinājumi no SIA "Dominuss", SIA "Pasākumu aģentūra Komats", lielformāta druka "Grupa Lukss ", Riga Roller Derby, Sportakameras.lv, V.S.Imperia.
Konkursa dalībnieki cīnīsies par balvām no Bosch, playtables.lv, Dateks Grupa, skyamazons.lv, BZC „TehnoAnnas pagrabi” un pasākumu aģentūras „Komats”.
Konkursa informatīvie atbalstītāji: Latvijas reģionu televīzija Re:TV, e-skola.lv, Chaula TV, calis.lv.

Superpuika internetā:
links /
Twitter: links
Draugiem.lv: links
Facebook: links
Youtube: links

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: ifakfbh
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"