tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

Tukumā 5 zīmēšanas un meditācijas nodarbības pie jogas skolotājas Zanes Mauriņas

::Notikumi::

Sajūtu lāde  12. maijs. 2015  0 piebildes

SAJŪTU LĀDE Tukumā aicina uz īpašu 5 nodarbību ciklu pie jogas skolotājas Zanes Mauriņas – JANTRAS KĀ MEDITĀCIJAS INSTRUMENTS.

Nodarbību laikā uzzināsiet, kas ir jantras, kā tās var palīdzēt mums mūsu dzīvē. Izmantojot krāsas, krāsosim tās, ļaujoties dziedinošajam spēkam. Katra nodarbība tiks veltīta citai jantrai. Katras nodarbības noslēgumā neliela meditācija.

Nodarbības notiks piecus otrdienas vakarus plkst. 18:30. Nodarbību cikls sāksies 19. maijā un turpināsies piecas otrdienas līdz Jāņu nedēļai. Katras nodarbības ilgums: aptuveni 2.5 stundas. Nodarbības iespējams apmeklēt visas cikla veidā, vai tikai noteiktas sev interesējošas nodarbības no cikla!

PAR NODARBĪBĀM

Piecu nodarbību ietvaros mēs iepazīsimies ar to, kas ir jantra, kādus sakrālās ģeometrijas simbolus satur, kādiem mērķiem jantra kalpo un kā to izmantot meditācijā. Mēs izkrāsosim četru vēdisko dievību jantras, kas būs veltītas attiecību sakārtošanai, šķēršļu pārvarēšanai, sievišķās enerģijas līdzsvarošanai, mīlestības enerģijas piesaistīšanai. Runāsim par Ganešu, Sarasvati, Durgu un Lakšmi. Noslēguma nodarbībā pirms saulgriežiem būs pārsteigums. Lai top!

Radīšana ir sievietes svarīgākā un Visuma augstākā dotā funkcija. Daudzām no mums tas ir aizmirsies, nav laika vai nezinām, kā. Zīmēšana, gleznošana, darbs ar krāsām, ir viens no veidiem, kā atraisīt sevī radošo, sievišķo enerģiju un ieklausīties savās iekšējās vajadzībās. Tāpēc izmantosim krāsas un ļausim sev izpausties.

Kad mēs koncentrējam uzmanību uz kādu darbošanos, mūsu prāts ir atbrīvots un tieši tādos brīžos atnāk labākās atbildes uz jautājumiem, rodas jaunas idejas, runā mūsu zemapziņa. Katras nodarbības beigās būs meditācija.

Nodarbību ilgums aptuveni 2.5 stundas. Visi materiāli būs nodrošināti uz vietas, līdzi nav jāņem nekas. Aicinām ģērbties ērti, lai var sēdēt uz grīdas. Uz vietas cienāsim ar tēju un nelielām uzkodām.

PIRMĀ NODARBĪBA 19. MAIJĀ
Kas ir jantra, kādus simbolus tā ietver. Jantra Ganešam – jauniem sākumiem, šķēršļu pārvarēšanai un noņemšanai apziņā, apziņas paplašināšanai.

Nodarbību norise: 5 otrdienu vakari – 19. maijā, 26. maijā, 2. jūnijā, 9. jūnijā un 16. jūnijā
Norises laiks: plkst. 18:30-21:00
Nodarbības vada: jogas skolotāja Zane Mauriņa
Cena: 10 EUR par nodarbību vai 45 EUR par 5 nodarbību ciklu (9 EUR par nodarbību)
Papildus info: visi materiāli tiks nodrošināti uz vietas; ērts apģērbs, lai var sēdēt uz zemes; nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze par jantrām, jogu vai krāsu mācību

Nodarbības iespējams apmeklēt visas cikla veidā, vai tikai noteiktas sev interesējošas nodarbības no cikla!


PAR PASNIEDZĒJU

Nodarbības vadīs Zane Mauriņa. Zane ar jogu nodarbojas jau vairāk kā 6 gadus, praktizē Hatha Jogu un jau vairāk kā 4 gadus vada dažādas jogas nodarbības gan pieaugušajiem, gan grūtniecēm, gan mammām un bērniem. Zane ar prieku dalās savās zināšanās, pieredzē par zināšanām, ko ieguvusi, mācoties un praktizējot jogu un vēdiskās zināšanas.

Zane jau ir vadījuši šādas nodarbības un dalās citu dāmu pieredzē:Uzdrošinieties veltīt laiku sev un ieskatieties sevī. Tik ziedošā un burvīgā pavasarī atļaujieties atmodināt sevī sievieti, ļaujiet sev izpausties vispirms uz papīra, tad apziņā un tālākais ir jūsu rokās, cik krāsaina un brīnišķīga var būt jūsu dzīve!
Pēc iepriekšējā nodarbību cikla ar savām sajūtām un pārmaiņām dalījās dāmas, kuras uzdrošinājās pārvarēt sevi un stereotipus “es nemāku zīmēt” vai “krāsas neesmu redzējusi vairāk kā bērna skolas pirkumu grozā septembrī”, vai “man nekas neizdosies” un šīs pārmaiņas bija brīnišķīgas! Kāda iemācījās beidzot izpausties ārpus ieliktajiem rāmjiem, kāda pacietību un rūpību. Kāda atvēra sav nama durvis jaunām emocijām un enerģijai un viss notiek. Lai arī mums kopā viss notiek un pavisam drīz! Uz tikšanos jau 19. maijā.

5 NODARBĪBU CIKLS: JANTRAS KĀ MEDITĀCIJAS INSTRUMENTS

Nodarbību norise: 5 otrdienu vakari – 19. maijā, 26. maijā, 2. jūnijā, 9. jūnijā un 16. jūnijā
Norises laiks: plkst. 18:30-21:00
Nodarbības vada: jogas skolotāja Zane Mauriņa
Cena: 10 EUR par nodarbību vai 45 EUR par 5 nodarbību ciklu (9 EUR par nodarbību)

Papildus info: visi materiāli tiks nodrošināti uz vietas; ērts apģērbs, lai var sēdēt uz zemes; nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze par jantrām, jogu vai krāsu mācību

Nodarbības iespējams apmeklēt visas cikla veidā, vai tikai noteiktas sev interesējošas nodarbības no cikla!

Pieteikšanās: pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz e-pasta adresi sajutulade@sajutulade.lv

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: xrbxs
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"