tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
Trešdiena, 2018. gada 21. marts.

 

FK Tukums un šoferis Emīls

::SPORTS::

Intars Miķelsons  25. maijs. 2015  5 piebildes


Futbola kluba "Tukums 2000" bērnus uz sacensībām reizēm vedā šoferis Emīls.
Pirms vairākiem gadiem bija tas gods piedzīvot ekstrēmu braucienu kad Emīls mūsu kompāniju veda uz laivošanas vietu un atpakaļ. Daži no mūsu kompānijas visu laivu braucienu domāja, ka tik dzīviem mājās nokļūt.
Šis šoferis ir nenormāls un vienmēr jūtās kā trasē. Veic nesaprotamus manevrus un apdzen viss neiedomājamākajās vietās. Protams asu izjūtu cienītājiem te būtu, kur noķert adrenalīnu, bet manuprāt nav normāli šādam šoferim ļauj vedāt nepilngadīgus bērnus, kuri paši nespēj par sevi pastāvēt.
Šodien griezos pie mūsu futbola trenera Sergeja Kovaļova, kurš ir arī sporta skolas direktors. Viņa nostāja - ar šoferi esot runājis, pats blakus sēdējis un viss esot ok. Ja man nepatīk kā šoferis brauc, tad lai pats savu bērnu vedāju uz sacensībām. Dēļ kura katra iebilduma neiešot šoferi mainīt.
Tad nu man radās jautājums.
Vai es vienīgais idiots domāju, ka šofera Emīla slava ir pietiekami izskanējusi un nu jau tautas folklorā iekļāvusies un viņam ir jāliedz vedāt bērnus un iespējams vispār dzīvus cilvēkus?

Varbūt Tālē var kādu darba vietu viņam piemeklēt?

Padalieties lūdzu ar saviem stāstiem, ja tādi ir.

Intars Miķelsons

 

Komentāri (5):

1. iebraucējs

6/1/2015 16:44:38

Emīls ir profesionālis. Kad mūs veda uz Prāgu, viņš ar vienu aci skatījās uz ceļu, ar otru, kā mēs zolīti klapējām. Visi tā nevar. Bet laikam jau viņam tāds braukšanas stils. Visu mūžu pa Eiropu dzenājies, bet nē esmu dzirdējis, ka būtu kādreiz nošķīlies. Varbūt kļūdos.

2. MAMMA

6/2/2015 14:22:23

Beidzot jāsāk par šo problēmu skaļi runāt!
Mana pieredze sekojoša:
Šo pārvadātāju (par šoferi to grūti nosaukt) iepazinu neklātienē, bērnam uzsākot Sporta skolas gaitas. Pāris gadus viņš pārvadājis manu un citus bērnus uz treniņu norišu vietām un sacensībām. Līdz, bērnam pieaugot un viņa saprātam līdz ar to, no bērna stāstītā tapa skaidrs, ka īsti piemērots cilvēku un vēl jo vairāk bērnu pārvadāšanai šis cilvēks pagalam neder..... (maigi teikts).
Beidzās ar to, ka vairāku bērnu vecāki uz treniņiem vai sacīkstēm bērnus veda nopakaļ šī stūrmaņa busam, lai galā nonākot tiem treniņā netrīc kājas un nav jāiet vemt.
Paldies trenerim, kas uzklausīja un ieklausījās manis un gan jau kādu citu vecāku teiktajā, kā arī savu pieredzi analizējot, atteicās izmantot šī vīreļa pakalpojumus. Mans dēls vairs nedzirdēja "aizver muti", "sadošu pa d**su", "dabūsi pa muti".....citus izteicienus neuzskaitīšu...jo tas nav svarīgākais.
Galvenais! Ka vairs nebija jāsatraucas par to, ka mans bērns brauc busā, kura stūrētājs: bremzē kā "tērēts", bez īpašas vajadzības; apdzen citus auto pa kreiso pusi (grants nomali); veic straujus, neadekvātus manevrus; rupji pārkāpj satiksmes noteikumus (no līdz braucošo pieaugušo teiktā) ..... Tas katra brauciena laikā!!!!
Varētu uzskaitīt vēl un vēl....
Kam tas bija un ir pieņemams lai brauc, pašu izvēle.....
Kāpēc te cepos???
Tāpēc, ka šonedēļ saņēmu zvanu "čau mamma, mūs atkal ved Emīls!"
Šī stūrmaņa pakalpojumus izvēlējās mana dēla skola, mācību gadā noslēguma izbraucienam!
Turp, vēlreiz paldies Tam Tur Augšā, nokļuva ar veciem "jokiem" bet veseli , atpakaļ savu bērnu vedu pati, protams sava sirdsmiera dēļ.
Gadīties ceļa viss kas var katram, neviens nav pasargāts!
Bet vai kāds ir devis atļauju kaut kādam Emīlam rotaļāties ar citu dzīvībām (pārsvarā bērnu).
Jā ! Devis! Skolas ņēma, ņem un ņems! Laikam visu izsaka cena!
LŪGUMS VECĀKIEM - NEKLŪSĒJIET, JA DOMĀJĀT UN ARĪ ESIET SASKĀRUŠIES AR ŠO PARĀDĪBU - EMĪLS PIE STŪRES!

3. Mercedez

6/6/2015 11:11:06

Kas jums isiem ir? Emīls nedalās peļņā ar jums ? Liekat tak mieru tam cilvēkam. Viņš ir profesionālis, nevis kārtējais diletants. Ar auto ir JĀBRAUC nevis JĀPĀRVIETOJAS. Pārvietoties var ar kājām. Katram vecākam ir izvēles iespējas, braukt pašam, vai uzticēties Emīlam.

4. pp

6/6/2015 23:57:24

Tieši tā Emīl !.

5. any

7/25/2015 10:27:20

Jā šitais šoferis rullē, es ar gadus atpakaļ esmu braukusi ar viņu, mēs smējāmies, vai tiksim dzīvas mājā vai nē Ja man būtu jāsūta savs bērns ar viņu, laikam tomēr vestu pati.
Vēl lielāks joks ir tas, ka viņš savu busiņu novieto pie daudzstāvu mājas vienā vietā, pie sava loga un nedod dievs kāds būs nolicis viņa vietā, viņš staigā pa dzīvokļiem un meklē kam tā mašīna, lai dzen prom, jo šī vieta ir rezervēta. Viņš dzīvo pretī manai māsai, man tā vien gribas kādreiz aizbraukt un pakaitināt viņu, nolikt savu mašīnu viņa vietā, un teikt ka nebraukšu prom
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: igalgbi
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"